Hondziarz próbował wyhamować Hummera. Zapomniał, że chodzą w innej wadze [WIDEO]

Hondziarz próbował wyhamować Hummera. Zapomniał, że chodzą w innej wadze [WIDEO]

Podaj dalej

Agresja drogowa to dalej zjawisko bardzo powszechne na drogach całego świata. To nagranie pokazuje jednak, że lepiej zastanowić się dwa razy, zanim będziemy chcieli dać komuś nauczkę lub co gorsza – zemścić się. W tym przypadku pewien hondziarz próbował wyhamować Hummera. Jak już się pewnie domyślacie, to nie mogło skończyć się dobrze.

Zdarzenie miało miejsce na autostradzie nr 84 prowadzącej do Connecticut w USA. Na drodze doszło do pojedynku dwóch przedstawicieli różnych kategorii wagowych. Lekką reprezentowała Honda Acord, a ciężką Hummer H2.

Kierowca niebieskiego sedana z niewyjaśnionych przyczyn postanowił z prawego pasa gwałtownie zjechać na lewy, a następnie ostro zahamować przed rozpędzonym Hummerem.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Najprawdopodobniej to agresywne zachowanie było chęcią rewanżu za to, że kierowca H2 nie chciał zjechać chwilę wcześniej z lewego pasa. Nie zmienia to jednak faktu, że była to najgłupsza rzecz, jaką prowadzący Hondę mógł zrobić.

Honda vs Hummer

Najprawdopodobniej człowiek ten zapomniał, że ma do czynienia z prawdziwym kolosem. Zamiast dać więc nauczkę został zmasakrowany, a swojego Acorda może teraz co najwyżej oddać na złomowisko.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News