Grupa małolatów na rowerach zaatakowała kierowcę BMW. Dantejskie sceny w centrum NYC

Grupa małolatów na rowerach zaatakowała kierowcę BMW. Dantejskie sceny w centrum NYC

Podaj dalej

Z reguły to osoby dorosłe dopuszczają się najczęściej aktów drogowego wandalizmu i tzw. „road-rage”. Jak się jednak okazuje, młodzieży również zdarzają się tego typu – delikatnie to ujmując – wybryki. Przekonał się o tym kierowca BMW, który przeżył w Nowym Yorku chwile grozy.

Dantejskie sceny w biały dzień

Do bulwersującego zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16:00 na Manhattanie. Pewien młody rowerzysta podróżujący w towarzystwie kilkudziesięciu swoich kolegów i koleżanek postanowił „podczepić się” pod jadące drogą BMW X5. Kierowca nie wiedział, że ciągnie za sobą rowerzystę i w pewnym momencie musiał gwałtownie zahamować.

W tym momencie usłyszał potężny huk uderzającego w jego samochód roweru z nastolatkiem. Widzą to zdarzenie „gang” małolatów wpadł w furię i zaczął w biały dzień dewastować BMW niewinnego niczemu człowieka. Jedne z nich wskoczył na szybę i próbował wybić ją butem.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE NA ŚWIĘTA!

Na szczęście kierowca zdołał w porę zablokować drzwi i wezwać na miejsce pomoc. Przybyli na miejsce policjanci aresztowali 15-latka. Reszta grupy jest dalej poszukiwana.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News