Google potwierdza kolejne ważne ulepszenie Android Auto. W końcu, bo ten problem irytował wielu kierowców

Google potwierdza kolejne ważne ulepszenie Android Auto. W końcu, bo ten problem irytował wielu kierowców

Podaj dalej

Członek zespołu programistów Android Auto potwierdził niedawno, że łatka oznaczona jako „6.1” rozwiązuje usterkę dotykającą niektórych użytkowników Androida 11. Chodzi o błąd który powodował, że ​​dźwięk, czy to z rozmów telefonicznych, czy z odtwarzania muzyki, był wysyłany do głośników telefonu.

Innymi słowy, jeśli słuchaliście muzyki w swoim samochodzie z telefonem podłączonym z komputerem za pomocą Bluetooth i Android Auto działającym na ekranie smartfonu, była szansa, że ​​dźwięk trafił do urządzenia mobilnego, a nie do głośników w kabinie.

Czytaj też: Oto najlepsze silniki Diesla wszech czasów. Jeśli masz jeden z nich, to tak jakbyś wygrał w totka [WIDEO]

Google twierdzi, że najnowsza aktualizacja pozwoliła uporać się z tym problemem na urządzeniach wyposażonych w Android 11. Niewątpliwie jest to dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie podróżowania bez „AA”. Trzeba przyznać, że problem ten był mocno irytujący, a co najgorsze – zmiany ustawień aplikacji nie przynosiły pożądanych efektów.

Oczywiście najnowsza planowana aktualizacja – Android Auto 6.2 – powinna również zawierać tę konkretną poprawkę, a także kilka innych. Warto więc sprawdzać aktualizacje regularnie, aby zawsze być na bieżąco.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News