Glovo rozdaje bony na 125 zł. Wybrane jedzenie przywiozą Ci do domu? Jest jeden haczyk

Glovo rozdaje bony na 125 zł. Wybrane jedzenie przywiozą Ci do domu? Jest jeden haczyk

glovo1

Podaj dalej

Glovo to hiszpański startup branży delivery, który szturmem zdobył polski rynek. Nic więc dziwnego, że promocje takie jak ta cieszą się wśród klientów ogromnym zainteresowaniem. Nie inaczej było teraz.

125 zł na zamówienie jedzenia

W nocy z środy na czwartek Glovo wprowadziło akcję promocyjną z okazji Black Friday. Kwota bonu nie była mała – do wydania na zakupy na dowóz, posiadacze aplikacji dostali aż 125 zł. Niestety kiedy tylko klienci rzucili się do składania zamówień, nie mogli z jakiegoś powodu go zrealizować. Jak okazało się chwilę później, tak wysoki kod rabatowy prawdopodobnie został aktywowany w wyniku błędu aplikacji. Nad ranem został już anulowany. Jak dotąd Glovo nie skomentowało całej sprawy.

glovo

Co jednak w całej sytuacji najgorsze – wiele zamówień, których Glovo nie anulowało (a zostały złożone z kodem BLACKFRIDAY) zostało opłaconych przez podpiętą do aplikacji kartą. Oczywiście bez informowania o tym fakcie użytkownika. W sieci zawrzało — ludzie masowo składali zażalenia, a sami kurierzy przestali wykonywać swoją pracę z uwagi na obawę kolejnych błędów.

Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że taka sytuacja już więcej się nie powtórzy, a Glovo wyciągnie konsekwencje z tej olbrzymiej wpadki wizerunkowej.

źródło: plotkibiznesowe.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News