Ferrari z choinką na dachu poszedł jak kuna w agrest. Ludzie przecierali oczy ze zdziwienia [WIDEO]

Ferrari z choinką na dachu poszedł jak kuna w agrest. Ludzie przecierali oczy ze zdziwienia [WIDEO]

pistactree

Podaj dalej

Okres poprzedzający święta Bożego Narodzenia to bez dwóch zdań czas, kiedy każdemu gdzieś bardzo się spieszy. Jedni gnają na ostatnią chwilę kupić prezenty, inni w pośpiechu próbują kupić karpia, a jeszcze inni – na ostatnią chwilę szukają choinki. Ta krótka historia będzie o tej ostatniej i… Ferrari.

Transport choinki przy użyciu Ferrari? Żaden problem!

Kto nie kupił jeszcze choinki na święta, nie powinien się martwić, że nie starczy dla niego drzewek. W punktach sprzedaży rozlokowanych przed niemal wszystkimi większymi centrami handlowymi w Polsce każdy znajdzie coś dla siebie.

Robiący zakupy na ostatnią chwilę mogą na tym skorzystać, gdyż sprzedawcy zapowiadają lekkie obniżki cen zaraz przed świętami. No a jeżeli już zdążymy kupić choinkę tuż przed wigilią, warto szybko przetransportować ją do domu.

Aby tak się stało potrzebne będzie jednak szybkie auto. W tym przypadku było to Ferrari 488 Pista. Moc 3.9 litrowego silnika V8, która wynosi 720 koni mechanicznych, oraz 770 Nm w zupełności wystarczy, aby transport przebiegł bardzo sprawnie. Ciekawi jesteśmy min ludzi, którzy byli świadkami tego zdarzenia. Wszak takich obrazków nie widzi się na żywo zbyt często.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News