Fanatyk LGBT zdemolował furgonetkę "Stop Pedofilii". Do sieci wyciekło nagranie ze zdarzenia

Fanatyk LGBT zdemolował furgonetkę "Stop Pedofilii". Do sieci wyciekło nagranie ze zdarzenia

Podaj dalej

Policja zdołała już ustalić tożsamość mężczyzny, który 26 września zdemolował furgonetkę działaczy pro-life w Gdańsku z hasłami „Stop Pedofilii”. Kilka dni temu do sieci wyciekło nagranie z przebiegu tej awantury.

Atak furii

Do tego pełnego agresji zdarzenia doszło w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej. Pewien mężczyzna najpierw zablokował działaczom pro-life możliwość dalszej podróży, a następnie wpadł w furię i zaczął dewastować pojazd.

Najprawdopodobniej furiatowi nie spodobało się hasło „Stop Pedofilii”, postanowił więc dać wycisk kierowcy i pasażerowi.

Rozsierdzony mężczyzna najpierw urwał lusterka furgonetki, a następnie wyrwał z impetem przednią tablicę rejestracyjną i zaczął nią tłuc w szyby. Na nagraniu widać, że próbował również dostać się do środka.

Na koniec skopał jeszcze drzwi i maskę samochodu po czym uderzył pięścią w szybę, która pękła. Świadkowie twierdzą, że mężczyzna najprawdopodobniej został ranny w rękę, ponieważ na szybie został ślad z krwi.

Przybyli na miejsce technicy policyjni nie mieli żadnych problemów z zabezpieczeniem materiału dowodowego. Zabezpieczyli krew, odciski palców, a nawet odcisk buta na masce. Kilka dni temu do sieci wyciekło nagranie z tego skandalicznego incydentu. Znajdziecie je poniżej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News