Dziwniejszego wypadku nie widzieliśmy dawno. Co oni tu nawyprawiali?

Dziwniejszego wypadku nie widzieliśmy dawno. Co oni tu nawyprawiali?

Podaj dalej

Jeśli dochodzi do wypadku z udziałem wielotonowego zestawu, to w większości przypadków kończy się on tragicznie. W tym konkretnym przypadku na szczęście tragiczne było tylko zachowanie kierowców, którzy odstawili na drodze farsę roku.

Doświadczenie to podstawa

Manewrowanie autami ciężarowymi do łatwych nie należy. Trudności pojawiają się przeważnie na wąskich, stromych i krętych drogach. Dopiero tam wychodzą prawdziwe umiejętności zawodowych kierowców, którzy dzięki swojemu doświadczeniu potrafią wyjść z wielu opresji.

Żaden nie odpuścił

W tym jednak przypadku zabrakło albo doświadczenia, albo oleju w głowie. Albo jednego i drugiego. Dwóch kierowców pechowo spotkało się w tym samym miejscu i o tym samym czasie – na 180-stopniowym zakręcie.

Nie ulega wątpliwości, że w tak trudnych okolicznościach ktoś powinien ustąpić. Nic z tych rzeczy, panowie najprawdopodobniej uznali, że dadzą sobie radę w tej jakże trudnej sytuacji drogowej. Jak zapewne już się domyśliliście – nie dali, a na dodatek wyszedł z tego jeden z bardziej kuriozalnych wypadków, jaki ostatnio widzieliśmy.

You may now kiss the bride from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News