Dwie kobiety próbują zaparkować jeden samochód. Na to się nie da patrzeć [WIDEO]

Dwie kobiety próbują zaparkować jeden samochód. Na to się nie da patrzeć [WIDEO]

Podaj dalej

Parkowanie prostopadłe i skośne to jedne z tych elementów na kursie nauki jazdy, które wałkowane są przez instruktora do skutku. W tym przypadku ktoś chyba nie uważał na lekcjach na placyku. Dwie kobiety próbowały zaparkować jeden samochód, ale nie posiadły tajemnej wiedzy jak to poprawnie zrobić.

Straciła 8 minut swojego życia

Parkowanie dla wielu kierowców to manewr przysparzający często wielu trudności. Dlatego właśnie na kursach nauki instruktorzy przekazują kursantom swoją wiedzę i cenne wskazówki, jak dobrze parkować w ruchu miejskim i poza nim. Należy pamiętać o tym, że istnieje kilka metod parkowania, dlatego każdy kierowca może dobrać technikę, która najbardziej mu odpowiada i sprawia jednocześnie najmniej trudności.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

W tym jednak przypadku pewna pani nie miała kompletnie żadnej wiedzy jak wjechać się na miejsce parkingowe, na które doświadczony kierowca zmieściłby się nawet ciężarówką. Co gorsza, kierującej próbowała pomóc inna pani – niestety, obie poległy. Sami zobaczcie ile złych rzeczy stało się w trakcie tych 8 minut.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News