Drogowy szeryf chciał zaprowadzić porządek na drodze. Niestety blokował nieoznakowany radiowóz [WIDEO]

Drogowy szeryf chciał zaprowadzić porządek na drodze. Niestety blokował nieoznakowany radiowóz [WIDEO]

Szeryf drogowy

Podaj dalej

Na drogach całego świata można spotkać kilka typów kierowców: piraci drogowi, niedzielni kierowcy, zawalidrogi oraz – szeryfowie drogowi. Tych ostatnich nienawidzimy chyba najbardziej. Na szczęście w tej sytuacji samozwańczy stróż szos został szybko wyjaśniony, ponieważ blokował… nieoznakowany radiowóz.

Samozwańczy strażnicy porządku

Życiową misją szeryfów drogowych jest uniemożliwienie wykonywania manewrów, które w ich ocenie są nieuczciwe wobec innych kierowców. Wydaje im się, że wiedzą najlepiej jak rozładować korki przy zwężeniach pasów, wyhamowują innych aby jechali zgodnie z przepisami i co najgorsze – myślą, że mogą to robić bezkarnie. Szeryfowie drogowi to niestety aktualnie prawdziwa plaga na polskich drogach.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Najsmutniejsze jest jednak to, że tacy ludzie są przekonani o tym, że ich działania i metody są słuszne. Najlepszym tego przykładem jest poniższe nagranie. Pewien „szeryf” skutecznie blokował prawy pas, aby broń Boże nikt nie próbował jazdy na suwak. Mają stać na lewym i czekać na swoją kolej!


Niestety w tym przypadku chciał dokuczyć funkcjonariuszom w nieoznakowanym radiowozie. Policjantom najwyraźniej się to nie spodobało, więc zaprosili delikwenta na krótką pogawędkę, która na sto procent zakończyła się mandatem. Zobaczcie sami co odstawił ten gość.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News