Dresik z Audi chciał wyjaśnić typa, ale zapomniał o najważniejszej rzeczy

Dresik z Audi chciał wyjaśnić typa, ale zapomniał o najważniejszej rzeczy

Pogoń za samochodem

Podaj dalej

Szeryfowanie na publicznej drodze może mieć przykre konsekwencje. Przekonał się o tym pewien cwaniaczek z Audi, który próbował upomnieć innego kierowcę. Niestety – zapomniał o bardzo ważnej kwestii.

Pajacowanie skończyło się szybko

Każdy kierowca powinien mieć wyrobione pewne odruchy bezwarunkowe, takie jak zapinanie pasów, patrzenie w lusterko przed rozpoczęciem manewru wyprzedzania czy zaciąganie hamulca ręcznego w trakcie postoju.

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY! 

Każda z tych rzeczy jest wbrew pozorom bardzo istotna, ponieważ decyduje nie tylko o naszym zdrowiu i życiu, ale również o stanie naszych finansów. Wiadomo przecież, że usługi blacharskie do tanich nie należą.

O tym, że nie warto awanturować się na środku drogi publicznej przekonał się pewien przyodziany w dres właściciel Audi A3. Mężczyzna w pewnym momencie zajechał drogę innemu kierowcy, i przystąpił do wymierzania kary.

Zapomniał jednak, że zatrzymując auto gdziekolwiek, warto jest zaciągnąć hamulec ręczny. Awanturnik wiele zawdzięcza kierowcy Citroena, który przytomną reakcją uratował sytuację.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News