David Beckham projektuje swoje Maserati. Jest inspirowane klubem M-United [WIDEO]

David Beckham projektuje swoje Maserati. Jest inspirowane klubem M-United [WIDEO]

2022-Maserati-MC20-Fuoriserie-for-David-Beckham-1

Podaj dalej

Podobnie jak większość luksusowych producentów samochodów, Maserati oferuje wyższy poziom możliwości personalizacji swoich samochodów. Postanowił skorzystać z tego były zawodnik m.in Manchesteru United – David Beckham. Oto co z tego wyszło.

Maserati Fuoriserie, bo właśnie tak nazywa się i właśnie program indywidualnego dostosowywania samochodów Maserati cieszy się sporą popularnością. Do tego stopnia, że teraz swoje dzieło postanowił pokazać światu nie kto inny, jak żywa legenda futbolu – David Beckham.

„Zawsze byłem entuzjastą samochodów, więc udział w projektowaniu i tworzeniu mojego MC20 poprzez program dostosowywania Fuoriserie był niesamowitym doświadczeniem” – powiedział Beckham.

Wyszło niesamowicie

Maserati MC20 Fuoriseie Edition dla Davida Beckhama został zainspirowany jego klubem piłkarskim, Miami United FC. Wraz z producentem samochodów stworzył kompozycję, która odzwierciedla czarno-różowe stroje zespół z Miami. Co jednak najciekawsze – samochód nie jest po prostu czarno – różowy. Niewątpliwie dodatkowym smaczkiem jest to, że zastosowane zostały tutaj materiały zarówno błyszczące, jak również matowe. To daje dodatkowy, niesamowity efekt wizualny.

Nadwozie jest wykończone w błyszczącym czarnym odcieniu, który kontrastuje z logo Trident na grillu i słupkach C, które są wykończone w matowej czerni. Napis Maserati z tyłu również jest wykonany w matowej czerni. Natomiast znaczek MC20 na drzwiach jest już w pastelowym różu, podobnie jak zaciski Brembo. Ten sam motyw jest kontynuowany we wnętrzu, gdzie skóra i Alcantara są wykończone na czarno z kontrastowymi różowymi szwami. Efekt jest niesamowity, zobaczcie sami:

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News