Przywódca Czeczenów o walce Elon Musk vs Władimir Putin. "Elona nie ma z nim szans". Z kolei Musk chce używać tylko lewej ręki

Przywódca Czeczenów o walce Elon Musk vs Władimir Putin. "Elona nie ma z nim szans". Z kolei Musk chce używać tylko lewej ręki

elon musk internet starlink (2)

Podaj dalej

Przywódca Czeczenów Razman Kadyrow odpowiedział Elonowi Muskowi na jego propozycję. Pochodzący z USA multimiliarder wyzwał wcześniej prezydenta Rosji do walki, której stawką miałaby być Ukraina.

Założyciel Tesli Elon Musk pokazał właśnie na swoim koncie na Twietterze odpowiedź, którą dostał od przywódcy Czeczenii – Razmana Kadyrowa. Prorosyjski polityk napisał do szefa Tesli, że w obecnej formie nie ma on szans w pojedynku z Putinem i może on co najwyżej nazywać się Eloną, a nie Elonem.

Zaprosił też jednego z najbogatszych ludzi na świecie do swojego kraju, na specjalne szkolenie. To obejmować miałoby między innymi szkolenie z obsługi broni w Uniwersytecie Rosyjskich Służb Specjalnych, naukę sztuk walki w klubie Akhmat Fight Club oraz szkolenie z „amerykańskiego czarnego PR-u” u państwowego nadawcy czeczeńskiego w Groznym.

Na odpowiedź Elona Muska nie trzeba było zbyt długo czekać. Amerykanin najpierw zmienił nazwę swojego konta na „Elona Musk”. Następnie napisał w swoim stylu, że musi niestety odmówić, ponieważ po tak zaawansowanym treningu miałby nad Putinem zbyt dużą przewagę.

Zaproponował też, że kiedy już dojdzie do konfrontacji, może nawet używać tylko lewej ręki. Chociaż jak sam wspomina – nawet nie jest leworęczny. Jak skończy się ta farsa? Sami nie możemy się tego doczekać.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News