Continental na minuty! Teraz autem za ponad milion złotych może pojeździć każdy

Continental na minuty! Teraz autem za ponad milion złotych może pojeździć każdy

Bentley Continental na minuty

Podaj dalej

Jakiś czas temu pisaliśmy, że w ofercie jednej z firm carsharingowych w Polsce – Panek – pojawiło się piękne i piekielnie szybkie BMW i8. Teraz ta sama firma ma do zaoferowania swoim klientom coś równie fantastycznego. Panie i Panowie, oto Bentley Continental na minuty!

Znowu zaskakują

Wynajem samochodów nam minuty cieszy się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem. Doskonale zdają sobie z tego faktu sprawę właściciele firmy „Panek”, której samochodowe portfolio cały czas jest uzupełniane o kolejne modele. Aktualnie klienci mogą wynająć wspomniane BMW i8, Lexusa RC300, Range Rovera Evoque, a nawet Trabanta czy Syrenę 105 Lux. 

Kilka dni temu do floty największej firmy carsharingowej w Polsce dołączyła prawdziwa „perełka”. Mowa tutaj o brytyjskim coupe, którego cena przekracza… milion złotych.

Bentley Continental – bo o nim tu mowa – ma pod maską silnik W12 o mocy 560 KM i 650 NM momentu obrotowego. Do setki ten potwór przyspiesza dokładnie w 4,8 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 315 km/h. Jeśli więc marzyliście kiedyś o poprowadzeniu samochodu tak ekstremalnie szybkiego, to teraz nic nie stoi na przeszkodzie.

Tanio nie jest

Najwyższy czas abyście dowiedzieli się, ile taka zabawa kosztuje. Chwila z Bentleyem z pewnością nieco obciąży naszą kieszeń. Minuta jazdy kosztuje 3,99 zł (4,99 zł za kilometr), natomiast każde 60 sekund postoju wyciągnie z naszego portfela 1.99 zł.

Tanio więc nie jest, ale mówimy tutaj przecież o absolutnej legendzie, której cena przekracza 1 000 000 zł. Tak czy siak, nawet kwadrans w tym aucie będzie ogromną frajdą dla wszystkich miłośników motoryzacji. Tym bardziej, że na 15-minutową przyjemność stać będzie raczej każdego.

Bentley Continental GT dołącza do naszej floty w grupie Extreme! 😎

Tuż po zakończeniu produkcji modelu Continental R,…

Opublikowany przez Panek CarSharing Środa, 4 listopada 2020

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News