Continental na minuty! Teraz autem za ponad milion złotych może pojeździć każdy

Continental na minuty! Teraz autem za ponad milion złotych może pojeździć każdy

Bentley_Continental_Panek

Podaj dalej

Jakiś czas temu pisaliśmy, że w ofercie jednej z firm carsharingowych w Polsce – Panek – pojawiło się piękne i piekielnie szybkie BMW i8. Teraz ta sama firma ma do zaoferowania swoim klientom coś równie fantastycznego. Panie i Panowie, oto Bentley Continental na minuty!

Znowu zaskakują

Wynajem samochodów nam minuty cieszy się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem. Doskonale zdają sobie z tego faktu sprawę właściciele firmy „Panek”, której samochodowe portfolio cały czas jest uzupełniane o kolejne modele. Aktualnie klienci mogą wynająć wspomniane BMW i8, Lexusa RC300, Range Rovera Evoque, a nawet Trabanta czy Syrenę 105 Lux. 

Kilka dni temu do floty największej firmy carsharingowej w Polsce dołączyła prawdziwa „perełka”. Mowa tutaj o brytyjskim coupe, którego cena przekracza… milion złotych.

Bentley Continental – bo o nim tu mowa – ma pod maską silnik W12 o mocy 560 KM i 650 NM momentu obrotowego. Do setki ten potwór przyspiesza dokładnie w 4,8 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 315 km/h. Jeśli więc marzyliście kiedyś o poprowadzeniu samochodu tak ekstremalnie szybkiego, to teraz nic nie stoi na przeszkodzie.

Tanio nie jest

Najwyższy czas abyście dowiedzieli się, ile taka zabawa kosztuje. Chwila z Bentleyem z pewnością nieco obciąży naszą kieszeń. Minuta jazdy kosztuje 3,99 zł (4,99 zł za kilometr), natomiast każde 60 sekund postoju wyciągnie z naszego portfela 1.99 zł.

Tanio więc nie jest, ale mówimy tutaj przecież o absolutnej legendzie, której cena przekracza 1 000 000 zł. Tak czy siak, nawet kwadrans w tym aucie będzie ogromną frajdą dla wszystkich miłośników motoryzacji. Tym bardziej, że na 15-minutową przyjemność stać będzie raczej każdego.

Bentley Continental GT dołącza do naszej floty w grupie Extreme! 😎

Tuż po zakończeniu produkcji modelu Continental R,…

Opublikowany przez Panek CarSharing Środa, 4 listopada 2020

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News