Co ten kierowca najlepszego zrobił?! Genialny manewr motocyklisty uratował mu życie [WIDEO]

Co ten kierowca najlepszego zrobił?! Genialny manewr motocyklisty uratował mu życie [WIDEO]

so_close

Podaj dalej

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dlatego też na drogach coraz częściej spotkać można miłośników jednośladów. Warto więc pamiętać o tym fakcie i zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć przypadków takich jak ten. Tylko genialny manewr motocyklisty uratował mu życie. Kilka milimetrów więcej i doszłoby do dramatu.

Uważajcie na siebie…

Niewątpliwie sportowy – mocny motocykl to pokusa szybkiej jazdy. Bardzo często w mediach można usłyszeć, że właściciele ryczących jednośladów traktują drogi jak prywatne tory wyścigowe, wykonując popisowe przejazdy i zapominając o zdrowym rozsądku.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Mało kto pamięta jednak, że to kierowcy samochodów odpowiadają za zdecydowaną większość wypadków z udziałem motocykli. Wszystko przez lekceważenie obecności motocyklistów, których wiosną i latem przybywa. Oczywiście w konfrontacji z samochodem kierowca jednośladu nie ma większych szans, żeby wyjść z wypadku cało. Dlatego warto zachować czujność i unikać manewrów takich, jak ten.

Piękna blondynka strollowana przez BMW! Nie wytrzymała tego psychicznie [WIDEO]

Refleks motocyklisty uratował mu życie, chociaż tragedia była blisko. Wszystko przez nieodpowiedzialnego kierowcę, który najwyraźniej zapomniał, że nie jest na drodze sam. Materiał publikujemy ku przestrodze.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News