Celowo potrącił pieszego i uciekł. Niebywałe nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Celowo potrącił pieszego i uciekł. Niebywałe nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Podaj dalej

Do niesłychanej sytuacji doszło na terenie jednej z firm w gminie Piekoszów. Pewien kierowca celowo potrącił pracownika, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście wszystko zarejestrowały kamery monitoringu.

Policjanci z Chęciny zatrzymali w poniedziałek 43-letniego mieszkańca gminy Piekoszów. Funkcjonariusze ustalili, że na terenie jednej z firm mężczyzna celowo potrącił samochodem jej pracownika. Po całym zdarzeniu kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Nie wiadomo co było powodem tak nieodpowiedzialnego zachowania 43-latka, jednak na pewno było ono celowe.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Na nagraniu z monitoringu dokładnie widać, że mężczyźni chwilę przed tym zdarzeniem rozmawiali ze sobą. Najprawdopodobniej doszło do kłótni, po której prowadzący Hyundaia wpadł w furię i postanowił rozwiązać problem w taki właśnie sposób.

W chwili zatrzymania mężczyzna był trzeźwy. Na posesji należącej do mieszkańca gminy mundurowi ujawnili hyundaia, na którym były widoczne ślady po zdarzeniu. Na szczęście potrącony 37-latek nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News