Blondynka postanowiła nagle zawrócić mimo roju samochodów. Jej dzieci były w szoku, a kierowcy jeszcze bardziej [WIDEO]

Blondynka postanowiła nagle zawrócić mimo roju samochodów. Jej dzieci były w szoku, a kierowcy jeszcze bardziej [WIDEO]

skodazaw

Podaj dalej

Codziennie do sieci trafia kilka tysięcy filmików z dróg całego świata, na których widać kierowców kompletnie nierozgarniętych, niemyślących, nieprzewidujących możliwych skutków swoich manewrów i przede wszystkim – nieumiejących jeździć. Ta kobieta jakimś cudem, posiadła wszystkie te cechy.

To co za chwilę zobaczycie na nagraniu z wideorejestratora po prostu nie mieści się w głowie. Do zdarzenia doszło 3 czerwca w miejscowości Mytishchi w Rosji. Pewna kobieta prowadząca Skodę postanowiła nagle zawrócić, nie zwracając kompletnie żadnej uwagi na fakt, że na drodze roiło się od innych samochodów.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Kierowca ciężarówki widząc zagrożenie zareagował bardzo przytomnie, jednak mimo jego próby ominięcia Skody nie obeszło się bez stłuczki. Najgorsze jednak było to, co stało się chwilę później. Kobieta stanęła na środku ruchliwej drogi i nie miała pojęcia co dalej zrobić.

Pozostaje dziękować Bogu, że siedzącym z tyłu dzieciom oraz samej kierującej nic się nie stało. To był zdecydowanie jeden z gorszych manewrów, które widzieliśmy w ostatnim czasie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News