4 sekundy od śmierci. To co wydarzyło się na tym przejeździe kolejowym jest niebywałe!

4 sekundy od śmierci. To co wydarzyło się na tym przejeździe kolejowym jest niebywałe!

Podaj dalej

Każdego dnia na całym świecie dochodzi do wielu niebezpiecznych sytuacji na przejazdach kolejowych. To nagranie doskonale pokazuje, że większości z nich można uniknąć, wystarczy tylko włączyć myślenie i przede wszystkim – zachować zimną krew.

4 sekundy od śmierci

To co wydarzyło się na tym przejeździe kolejowym to w zasadzie sztandarowy przykład tego, jak nie należy zachowywać się w podobnej sytuacji. Wielokrotnie opisywaliśmy identyczne przypadki: kierowca, który utknął na torach między dwoma rogatkami, za wszelką cenę próbuje znaleźć sobie miejsce, aby uniknąć zderzenia z pociągiem.

Przeważnie jest to niemożliwe, bo bezpiecznego miejsca na przejeździe kolejowym w 99,9% nie ma! Dlatego jedynym co można zrobić w takiej sytuacji, jest wyłamanie samochodem szlabanu. Niestety i tym razem, z jakiegoś powodu kierowca nie zdecydował się na to najprostsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Manewrując między rogatkami szukał nie wiadomo czego. Życie mężczyzny uratował dróżnik, który na kilka sekund przed nadjechaniem pociągu podbiegł i podniósł szlaban. Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym wideo.

What if the railroad dude was 4 seconds too late? from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News