16 punktów karnych w 2 minuty? Dla tej damy w BMW to żaden problem

16 punktów karnych w 2 minuty? Dla tej damy w BMW to żaden problem

Podaj dalej

Policjanci wchodzący w skład grupy SPEED widzieli w trakcie służby już wiele, ale kobieta zgarniająca 16 punktów karnych w przeciągu niespełna dwóch minut to coś, co nie zdarza się zbyt często.

Szła na rekord

Do zdarzenia doszło 9 listopada br., na terenie gminy Grybów. Funkcjonariusze sądeckiej grupy SPEED jadąc nieoznakowanym radiowozem dostrzegli BMW, które poruszało się zdecydowanie zbyt szybko. Kierująca pojazdem młoda kobieta zlekceważyła wszystkie znaki prędkości. Najpierw przy ograniczeniu do 40 km/h jechała 90 km/h, a następnie przy ograniczeniu do 50 km/h pędziła 112 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość aż o 62 km/h.

Po zatrzymaniu kobieta została mandatem za przekroczenie dopuszczalnej prędkości, ale na tym się nie skończyło. Policjanci odnotowali również wykonywanie nieprawidłowych manewrów oraz koszmarny stan techniczny BMW, którym się poruszała. To dalej nie koniec problemów. Okazało się również, że pojazd nie jest dopuszczony do ruchu. Za popełnione wykroczenia konto młodej kierującej zasiliło 16 punktów karnych, a policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Pościg za BMW

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News