Mitsubishi po raz kolejny partnerem Warszawskiego Festiwalu Filmowego

Mitsubishi po raz kolejny partnerem Warszawskiego Festiwalu Filmowego

Mitsubishi po raz kolejny partnerem Warszawskiego Festiwalu Filmowego

Podaj dalej

W miniony piątek, 12 października rozpoczął się 34. Warszawski Festiwal Filmowy – jedno z najbardziej cenionych na świecie wydarzeń kulturalnych, które od 4 lat jest wspierane przez polski oddział Mitsubishi Motors. W tym roku zaszczytną funkcję Oficjalnego Samochodu WFF pełni nowy model Eclipse Cross.

Polski oddział Mitsubishi Motors już po raz czwarty został partnerem wyjątkowego artystycznego wydarzenia, jakim jest Warszawski Festiwal Filmowy. Miłośnicy dobrego kina mogą w tym roku zapoznać się z zupełnie nowym modelem spod znaku Trzech Diamentów – Mitsubishi Eclipse Cross. Jest to samochód typu SUV o sylwetce sportowego coupe. Auto zostało wyposażone między innymi w napęd na wszystkie koła, który zapewnia bezpieczną jazdę w każdych warunkach drogowych.

Jak co roku flota samochodów Mitsubishi w wśród nich modele Outlander 2019 i Eclipse Cross przez okres całego festiwalu posłuży do przewożenia znanych osobistości świata filmu i gości festiwalu a wnętrze pojazdów posłuży za plan zdjęciowy serii filmów FesTiVi – telewizji festiwalowej, emitującej na stronie www.wff.pl relacje z wydarzeń oraz wywiady z twórcami filmów prezentowanych na festiwalu.

W tym roku do udziału w festiwalu twórcy zgłosili 4940 filmów ze 126 krajów świata. W programie 34. WFF znalazło się 190 filmów pełnometrażowych i krótkometrażowych a widzowie będą świadkami piętnastu premier światowych, osiemnastu międzynarodowych, pięciu europejskich, trzydziestu dziewięciu wschodnioeuropejskich i dwudziestu ośmiu polskich.

Galę Otwarcia 34. Warszawskiego Festiwalu Filmowego zaszczyciło wielu przedstawicieli świata filmu a wśród nich wybitni aktorzy – Andrzej Seweryn, Maja Ostaszewska czy Bartłomiej Topa oraz znakomici reżyserzy tacy, jak Joanna Kos-Krauze, Andrzej Jakimowski, Paweł Łoziński, Marek Koterski oraz słynny scenograf i zdobywca Oskara Allan Starski.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News