Mitsubishi Outlander 2019 można zamawiać w Polsce

Mitsubishi Outlander 2019 można zamawiać w Polsce

Mitsubishi Outlander 2019 można zamawiać w Polsce

Podaj dalej

W polskich salonach Mitsubishi debiutuje właśnie najnowsze wcielenie rodzinnego modelu SUV – Mitsubishi Outlander 2019. Samochód przeszedł kilka modyfikacji.

Mitsubishi Outlander w wersji na rok 2019 wyróżnia się nową, górną osłoną chłodnicy, nowymi elementami stylizacyjnymi na dole zderzaków z przodu i z tyłu oraz 18-calowymi, aluminiowymi obręczami kół o nowym wzorze, a także reflektorami przednimi, które od teraz zarówno w przypadku świateł mijania, jak i drogowych, są wyposażone w diody LED.

Polepszono precyzję prowadzenia auta, dzięki zmianie charakterystyki przekładni kierowniczej a powiększenie średnicy cylindra w tylnych amortyzatorach zwiększyło siłę tłumienia, podwyższając komfort podróżowania. Wszystkie wersje 4WD CVT wyposażono w elektryczny hamulec postojowy i tarcze hamulcowe o zwiększonej średnicy.

Pozytywne zmiany objęły także wnętrze pojazdu – poprawiono wyciszenie kabiny pasażerskiej, dodano srebrne wykończenia przycisków, przyciski do sterowania szybami są teraz podświetlane oraz dodano funkcję AUTO, która pozwala kierowcy na opuszczanie lub podnoszenie szyb za jednym naciśnięciem przycisku. Zmodyfikowano przednie fotele – krawędzie siedziska i oparcia zostały lepiej wyprofilowane, co zapewnia lepsze podparcie ciała w zakrętach. Na liście wyposażenia najbogatszej wersji Instyle Plus CVT

Mitsubishi Outlander 2019 jest oferowane w 6 wersjach z napędem na jedną lub dwie osie i 8 kolorach nadwozia. Zgodnie z tendencją rynkową auto napędza benzynowa, 2-litrowa jednostka o mocy 150 KM, która jest dostępna w połączeniu z manualną, 5-biegową skrzynią biegów i napędem na 1 oś oraz z bezstopniową automatyczną przekładnią CVT z napędem na 4 koła.

Nowe Mitsubishi Outlander 2019 można obecnie kupić w cenie od 94 267 zł. Zakup nowego modelu Mitsubishi Outlander 2019 jest bowiem obecnie premiowany zniżką w wysokości 50% VAT (co oznacza zniżkę do 15 000 zł) a klienci w prezencie otrzymają komplet opon zimowych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News