Mitsubishi oferuje samochody zastępcze na czas serwisu

Mitsubishi oferuje samochody zastępcze na czas serwisu

Mitsubishi oferuje samochody zastępcze na czas serwisu

Podaj dalej

Dzięki nowemu programowi użytkownicy samochodów Mitsubishi, którzy korzystają z usług serwisów na terenie naszego kraju, będą mogli nieodpłatnie wypożyczyć samochód zastępczy tej marki w czasie przeglądu czy naprawy swego pojazdu. Niestety nie w każdym przypadku.

Nieodpłatna usługa nie dotyczy przypadków napraw blacharsko-lakierniczych i powypadkowych. Auto zastępcze będzie przysługiwało wszystkim klientom marki, którzy zostali zmuszeni do pozostawienia pojazdu co najmniej na  jedną roboczogodzinę. Aby skorzystać z programu wystarczy zarezerwować termin przeglądu okresowego lub naprawy, poprosić o użyczenie samochodu zastępczego i uzyskać w autoryzowanym punkcie serwisowym potwierdzenie dostępności auta zastępczego wraz z datą użyczenia.

Wszystkie nowe samochody Mitsubishi są objęte w Europie 5-letnią gwarancją fabryczną obowiązującą do 100 000 km. W skład gwarancji wchodzi także 5-letnie assistance MAP (Mitsubishi Assistance Package), z którego można korzystać bez limitu km. MAP to bezpłatna pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem (na przykład, gdy zapomnimy zatankować i zabraknie go w baku lub zatankujemy zanieczyszczone lub niewłaściwe paliwo), zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży lub jej prób i wandalizmu. MAP zapewnia pomoc przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta.

W przypadku, gdy samochód już utracił gwarancję wsparcie polega na szybkim znalezieniu autoryzowanego serwisu Mitsubishi i zorganizowaniu pomocy przy holowaniu.

Więcej szczegółów na temat Programu Bezpłatnych Samochodów Zastępczych Mitsubishi i jego regulamin oraz listę autoryzowanych punktów serwisowych można znaleźć na stronie internetowej japońskiego producenta.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News