Mitsubishi oferuje samochody zastępcze na czas serwisu

Mitsubishi oferuje samochody zastępcze na czas serwisu

mitsubishi 3

Podaj dalej

Dzięki nowemu programowi użytkownicy samochodów Mitsubishi, którzy korzystają z usług serwisów na terenie naszego kraju, będą mogli nieodpłatnie wypożyczyć samochód zastępczy tej marki w czasie przeglądu czy naprawy swego pojazdu. Niestety nie w każdym przypadku.

Nieodpłatna usługa nie dotyczy przypadków napraw blacharsko-lakierniczych i powypadkowych. Auto zastępcze będzie przysługiwało wszystkim klientom marki, którzy zostali zmuszeni do pozostawienia pojazdu co najmniej na  jedną roboczogodzinę. Aby skorzystać z programu wystarczy zarezerwować termin przeglądu okresowego lub naprawy, poprosić o użyczenie samochodu zastępczego i uzyskać w autoryzowanym punkcie serwisowym potwierdzenie dostępności auta zastępczego wraz z datą użyczenia.

Wszystkie nowe samochody Mitsubishi są objęte w Europie 5-letnią gwarancją fabryczną obowiązującą do 100 000 km. W skład gwarancji wchodzi także 5-letnie assistance MAP (Mitsubishi Assistance Package), z którego można korzystać bez limitu km. MAP to bezpłatna pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem (na przykład, gdy zapomnimy zatankować i zabraknie go w baku lub zatankujemy zanieczyszczone lub niewłaściwe paliwo), zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży lub jej prób i wandalizmu. MAP zapewnia pomoc przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta.

W przypadku, gdy samochód już utracił gwarancję wsparcie polega na szybkim znalezieniu autoryzowanego serwisu Mitsubishi i zorganizowaniu pomocy przy holowaniu.

Więcej szczegółów na temat Programu Bezpłatnych Samochodów Zastępczych Mitsubishi i jego regulamin oraz listę autoryzowanych punktów serwisowych można znaleźć na stronie internetowej japońskiego producenta.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News