Mitsubishi L200 docenione w Polsce i Wielkiej Brytanii

Mitsubishi L200 docenione w Polsce i Wielkiej Brytanii

Mitsubishi L200 docenione w Polsce i Wielkiej Brytanii

Podaj dalej

Pickup Mitsubishi L200 otrzymał dwie prestiżowe nagrody – przyznawany przez brytyjski magazyn Auto Express tytuł „Pickup Roku” oraz statuetkę dla „Najlepszego Pickupa Flotowego” w plebiscycie Fleet Awards 2018.

Mitsubishi Motors wprowadziło najnowszą generację L200 na rynek w 2015 roku, a następnie wygrało nagrodę Auto Express „Pick-up of the Year”. Od tego czasu co roku otrzymuje to wyróżnienie. Ranking obejmuje 25 kategorii, a dziennikarze co roku wyróżniają najlepsze samochody i wydarzenia motoryzacyjne, publikując listę zwycięzców w danej kategorii.

Rob Lindley, Dyrektor Zarządzający Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii: Wygrywając czwarty raz z rzędu, pokazujemy, jak ważnym graczem było Mitsubishi L200 w momencie swojego debiutu – pomimo wielu konkurencyjnych modeli, które trafiają na rynek.

Model L200 otrzymał także tytuł Najlepszego Pickupa 2018 roku w corocznym plebiscycie Fleet Awards Polska. To już trzeci taki tytuł dla Mitsubishi L200 z rzędu a pickup spod znaku Trzech Diamentów pokonał w rywalizacji 5 innych modeli nominowanych do tytułu – były to: Nissan Navara, Volkswagen Amarok, Toyota Hilux, Ford Ranger i Isuzu D-Max.

Mitsubishi L200 2018 w standardzie dostępny jest z napędem na 4 koła, oferowany w 5 opcjach wyposażenia, z dwoma silnikami, dwoma rodzajami skrzyni biegów i dwoma wersjami nadwozia. Ceny japońskiego woła roboczego zaczynają się od 109 990 zł.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News