Miejscówka dla hołoty. Akcja Kajetanowicza. Nowa Impreza STI. Tom Hanks szuka auta.

Miejscówka dla hołoty. Akcja Kajetanowicza. Nowa Impreza STI. Tom Hanks szuka auta.

motobesty

Podaj dalej

Motobesty to podsumowanie najciekawszych wydarzeń ze świata motoryzacji, które miały miejsce w ostatnich siedmiu dniach.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych artykułów motoryzacyjnych, które ukazały się na naszej stronie wraz z ich krótkim opisem. Dzięki niej zobaczycie, co was ominęło w ostatnich dniach i krótko o tym przeczytacie. Co więcej, jeśli któryś tekst szczególnie was zainteresuje, to znajdziecie przy nim także odnośnik do pełnego artykułu.

Jak kraina mistrzów w kilka lat stała się miejscówką dla hołoty

Felieton o motopasterce na Salmopolu, który w ostatnim tygodniu wywołał wiele pozytywnych dyskusji. Jeśli jeszcze go nie czytaliście, to koniecznie musicie nadrobić zaległości (czytaj więcej).

Kajetan Kajetanowicz: Zróbmy tak, żeby to było modne!

Zróbmy tak, żeby to było modne– takie słowa kierował do pieszych Kajetan Kajetanowicz podczas działań cieszyńskiej policji dotyczących m.in. noszenia elementów odblaskowych. Mistrz razem z policjantami walcząc o bezpieczeństwo pieszych przekonywał, że warto świecić przykładem (czytaj więcej).

Chory system. Kandydaci oblewają, WORD-y korzystają

Dlaczego w Polsce tak trudno zdobyć prawo jazdy? Bo ośrodki ruchu żyją z poprawkowiczów (czytaj więcej).

Obwodnica Olsztyna zyskała kolejne kilometry w ramach S16

Węzeł Olsztyn Wschód wraz z odcinkiem drogi S16 do Wójtowa został udostępniony do ruchu. Obecnie od ul. Towarowej w Olsztynie do Wójtowa ruch odbywa już po dwóch jezdniach o długości ok. 3 km (czytaj więcej).

Rajdowy prototyp Ferrari z Rajdu Monte Carlo do kupienia za 30 mln złotych

Specjalizujący się w wyjątkowych samochodach zabytkowych – dom aukcyjny Gooding & Company – zapowiedział, że na początku stycznia wystawi na aukcji prototypowe Ferrari 275 GTB z 1964 roku (czytaj więcej).

Powrót Subaru Impreza STI będzie rozczarowujący?

Subaru udostępniło wizualizacje konceptów, które zamierza przedstawić na salonie samochodowym w Tokio (11-13 stycznia). Wśród nich jest wyczekiwany model Impreza z pakietem STI (czytaj więcej).

Ekspresowa S5 podpięta do autostrady A2… prowizorycznie

Kierowcy mogą już korzystać z drogi ekspresowej S5 na odcinku od Poznania do Wronczyna o długości ponad 16 km. Na razie trasa została udostępniona na zasadzie przejezdności, co oznacza, że prace będą nadal prowadzone na drugiej jezdni oraz poza korpusem drogi, ponieważ póki co można korzystać tylko z jednej jezdni (czytaj więcej).

Tom Hanks szuka auta. Był maluch, czas na… syrenkę

Tom Hanks zamieścił w internecie film, w którym poinformował o poszukiwaniach samochodu. Aktor chce odrestaurować Syrenę, którą później wystawi na aukcję. Pieniądze ze sprzedaży trafią do jednego z polskich szpitali (czytaj więcej).

Nowe radiowozy od pięciu różnych marek w dolnośląskiej drogówce

Kolejne nowe radiowozy zasiliły tabor dolnośląskiej Policji. Do jednostek garnizonu trafią 44 nowe pojazdy marki Ford, Volkswagen, Opel, Hyundai oraz BMW, oznakowane jak i nieoznakowane (czytaj więcej).

Pierwszy egzemplarz Toyoty Supry trafi na aukcję

Nowa Toyota Supra 2020 w wersji produkcyjnej zostanie pokazana światu po raz pierwszy 14 stycznia 2019 roku na targach motoryzacyjnych w Detroit. Pięć dni później zakończy się aukcja pierwszego na amerykańskim rynku egzemplarza nowego modelu, która wesprze organizacje charytatywne (czytaj więcej).

900-konne Porsche ściga się ze zmodyfikowanym VW Golfem R

Tuningowanie VW Golfa R nie należy do zadań najtańszych – najpierw musimy kupić samochód, którego ceny zaczynają się od ok. 170 tys. zł, a jeśli chcemy osiągnąć cel jak na poniższym filmie, musimy wydać jeszcze ponad połowę tej kwoty (czytaj więcej).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News