Międzynarodowy skład OLIMP Racing

Międzynarodowy skład OLIMP Racing

Podaj dalej

Już w najbliższy weekend 30 czerwca – 1 lipca zespół OLIMP Racing wspierany przez markę Platinum wraca do rywalizacji w tegorocznym cyklu wyścigów 24H Series, organizowanego przez holenderską firmę Creventic.

Polski zespół OLIMP Racing na kultowym torze Imola wystawi Porsche 911 GT3 R w klasie Pro-Am, za kierownicą którego zasiądą Robert Lukas, Zeljko Drmic oraz Patrick Eisemann.

Wyścig na historycznym torze zlokalizowanym w republice San Marino przyciągnął zainteresowanie 39. zespołów, z czego aż 14 zgłoszonych zostało do najwyższej klasy A6.

Reprezentujący barwy zespołu OLIMP Racing kierowcy staną więc do walki m. in. z Lamborghini Huracanem GT3, Mercedesem-AMG GT3, czy Audi R8 LMS.

Za kierownicą pierwszego w Polsce Porsche 911 GT3 R zasiądą dobrze znani polskim kibicom kierowcy OLIMP Racing. Kapitanem zespołu będzie najbardziej doświadczony z całej trójki Robert Lukas, jeden z trzech reprezentantów kadry narodowej Polskiego Związku Motorowego w najszybszym monomarkowym cyklu na świecie – Porsche Supercup.

Do bielszczanina na tę rundę dołączą Patrick Eisemann oraz Zeljko Drmic, który wystartował gościnnie w 3. rundzie Porsche Supercup na ulicach księstwa Monako.

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News