Michael Schumacher skrytykowany. Bernie Ecclestone zaatakował legendę F1

Michael Schumacher skrytykowany. Bernie Ecclestone zaatakował legendę F1

74 interakcje
Bernie Ecclestone rasizm

Podaj dalej

Bernie Ecclestone w bardzo dosadnych słowach wyraził się na temat Michaela Schumachera i jego przeróżnych dziwnych zachowań w trakcie kariery. Jego zdaniem siedmiokrotny mistrz świata nie radził sobie wystarczająco z nerwami.

88-latek uważa, że siedmiokrotny mistrz świata jeździł zbyt agresywnie za co otrzymywał niepotrzebne kary. Za największy przykład służy sytuacja z 1997 roku, gdy Schumacher nie wytrzymał ciśnienia w rywalizacji z Jacques’em Villeneuve. Miało to miejsce na torze Jerez.

Za tą sytuację Michael Schumacher miał odebrane wszystkie punkty jakie zdobył w sezonie.

Bernie Ecclestone: Zdarzały się skandale, było wokół nich dużo rozgłosu, ale staraliśmy się to wyciszyć do minimum. Jego problem polegał na tym, że nie znał granic. Skandale przyniosły wiele rozgłosu, ale to niekoniecznie była taka promocja, jaką byśmy chcieli.

Były dyrektor generalny Formuły 1 uważa również, że Michael Schumacher niepotrzebnie wracał do F1. Na tej decyzji zyskała wyłącznie Formuła 1.

Mick Schumacher: Porównywanie do taty nie jest dla mnie problemem

Schumi” pod koniec 2013 roku uległ poważnemu wypadkowi podczas jazdy na nartach we francuskich Alpach. Od tego czasu nigdy nie był widywany publicznie. Obecnie leczony jest w swojej rezydencji, choć o jego stanie zdrowia nic nie wiadmo

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News