Zwinęli traktor i urządzili sobie wycieczkę. Nie uwierzysz czym go odpalili!

Zwinęli traktor i urządzili sobie wycieczkę. Nie uwierzysz czym go odpalili!

Podaj dalej

Do ciekawego zdarzenia doszło na Podkarpaciu. Policja zatrzymała trzech nastolatków, którzy odbywali wycieczkę traktorem.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszyscy byli na bani. Sprawa by się nie wydała ale mieli pecha, bo mieszkańcy zgłosili zakłócanie ciszy nocnej.

Jadą, jadą chłopcy

Po godzinie 23 ciej, w niedzielę  funkcjonariusze Policji pojawili się w okolicach sklepu w Dąbrowicy. Okazało się, że rozrywkowe towarzystwo zdążyło się ulotnić. Nie odjechali rzecz jasna daleko. Patrol natknął się na jadący całą szerokością drogi traktor, na trasie w kierunku Ulanowa. Za kierownicą siedział 16- latek, u którego stwierdzono  promil alkoholu. Wynik drugiego nieletniego to 0,7 promila a  28 latek jak przystało na największe życiowe doświadczenie, miał aż 2,5 promila. Dziw, że w związku z tym  utrzymał się na  błotniku traktora.

Traktor
Foto Pixabay.com

Nie dam rady? potrzymaj mi piwo

W trakcie wyjaśniania sprawy okazało się, że traktor został zwinięty z podwórka jednego z 16 latków. Do odpalenia  sprzętu użyli śrubokrętu. W związku z tym, szczęśliwi rodzice odebrali swoje pociechy z komisariatu, a te będą tłumaczyć się z nocnych pijanych rajdów traktorem przed sądem rodzinnym. Ja się pytam tylko jak można nie słyszeć, że ci kroją traktor ?

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News