Zobacz świeżutkie video z Teslą Cybertruck. Jeździ po torze testowym i wygląda świetnie [WIDEO]

Zobacz świeżutkie video z Teslą Cybertruck. Jeździ po torze testowym i wygląda świetnie [WIDEO]

tesla cybertruck na torze wideo

Podaj dalej

Produkcja Tesli Cybertruck jeszcze nie wystartowała, ale Elon Musk nie ma problemu z zamówieniami. Ostatnie plany Elona Muska zakładały, że jeszcze w tym roku pojawi się kilka egzemplarzy. Nie wiemy czy to prawda, ale szpiedzy donoszą, że w tej sprawie coś już się dzieje.

Zauważono prototyp Tesli Cybertruck na torze testowym

Oto prawdziwe odkrycie – prototyp Tesli Cybertruck jeżdżący po torze testowym fabryki Elona we Fremont w Kalifornii.
Pojazd jaki zobaczysz, nagrano na filmie z przelotu, który udostępnił ChileAl100. Ten egzemplarz wygląda bardziej na wersję produkcyjną niż jego pierwotna wersja, którą oglądaliśmy w 2019 r. W związku z tym, Elon Musk wciąż pracuje ulepszeniami.

Tesla Cybertruck z nagrania wygląda całkiem intrygująco. Być może nieco futurystycznie ale dość atrakcyjnie, bo niewątpliwie przyciąga klientów. Lista rezerwacji jeszcze zanim Elon postawił na koła testowy egzemplarz na torze, objęła ponad milion egzemplarzy.

tesla Cybertruck na torze

Zmiany w prototypie? Ogromna wycieraczka

To, co wydaje się nowe w wyszpiegowanym prototypie, to ogromna wycieraczka z pojedynczym piórem. Ale jak potwierdził w Tweecie Musk, ta wycieraczka nie pojawi się w wersji produkcyjnej.  Nagranie to najlepszy dowód na to, że zaszły też inne zmiany.

Według najświeższych informacji od Elona Muska, wiemy że topowa wersja Tesli Cybertruck wyjedzie z fabryki z czterema silnikami. Wcześniej była mowa o trzech. To na pewno świetne rozwiązanie, które ułatwi poruszanie się w terenie. Jak mówi Elon Musk, ultraszybka regulacja momentu obrotowego, da poczucie bezpieczeństwa zarówno na trudnych off-roadowych odcinkach, jak i podczas codziennej jazdy.

Wiemy też, że nowy elektryk Tesli dostanie cylindryczne ogniwa z nowej Tesli typu 4680. To oznacza, że będzie ich dużo, aby zapewnić obiecywany daleki zasięg powyżej 500 km (100 000 jednostek razy 200 kWh to 20 GWh).

Więcej o elektrycznym pickupie od Elona ujawni raport finansowy Tesli za IV kwartał 2021 r. Produkcja Tesli Cybertruck prawdopodobnie ruszy w Teksasie, w fabryce Giga Austin.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News