Zobacz BMW X6 w nowej odsłonie. Jeśli czegoś tu brakuje, to jedynie konia [WIDEO]

Zobacz BMW X6 w nowej odsłonie. Jeśli czegoś tu brakuje, to jedynie konia [WIDEO]

bmw-x6-w nowym wydaniu

Podaj dalej

BMW X6 to pierwszy SUV, jaki pojawił się w gamie modeli producenta z Bawarii, a zarazem prekursor tego typu nadwozia w klasie premium. Model po debiucie w 2007 roku doczekał się kolejnej już trzeciej generacji. Tymczasem hitem w sieci jest kiczowata odsłona pierwszej.

Nagranie ze zmodyfikowanym BMW X6 stało się hitem wśród użytkowników Reddit

BMW X6 pierwszej generacji w niewielkim stopniu przypomina najnowszą wersję, ale też przestaje przypominać siebie, gdy trafi w ręce kreatywnego właściciela.

Model wyposażony w 32-calowe felgi wygląda na tyle kiczowato, że można pomyśleć, że ma dożywocie u właściciela. Gdy jego konie mechaniczne przestaną pracować, idealnie się sprawdzi w roli dyliżansu, bo wygląda na to, że brakuje mu tylko konia.

Koła wielkością nawiązujące do powozu konnego to nie jest to, czego jeszcze nie widzieliśmy. Gdybyś chciał zobaczyć Chevroleta Camaro w podobnym wydaniu, to powinieneś zajrzeć na kanał  YouTube o nazwie Superior Shelbie & Ace Whips.

YouTube

Jak właściciele takich pojazdów mieszczą się pod łukami i w tunelach?

Jak wskazuje nazwa wątku na Reddit, na który trafiło BMW na 32-calowych kołach, ta modyfikacja nie należy do udanych. Wszystko jest kwestią gustu, ale kwestia użytkowania tego modelu musi być prawdziwym wyzwaniem.

Jeśli jednak śledzisz podobne wątki, to zauważysz, że nie jest to odosobniony przypadek, a to już budzi niepokój. Przejażdżki zmodyfikowanym Camaro na 32-calowych kołach, czy Mercedesem GLE nie są już rzadkością. Miejmy nadzieję, że to, co dziś budzi niepokój i niedowierzanie, nie stanie się normą tuningu SUV’ów. Wystarczy, że pozostaną dumą swoich właścicieli, którzy chętnie się dzielą swoim szczęściem w social media.

BMW X6 poza odrażającym detalem jest w niezłym stanie, a pozostałe modyfikacje uwzględniają jedynie przyciemnione światła i tyle szyby. To oznacza, że nie będzie problemem go sprzedać, o ile właściciel na tym poprzestanie.

BMW i4 wycofane z rynku. Producent nie zainstalował ważnego elementu

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News