Znany YouTuber powrócił i wykonał niebezpieczny Creek Stunt. Skacze przez Lamborghini z przerażoną teściową[WIDEO]

Znany YouTuber powrócił i wykonał niebezpieczny Creek Stunt. Skacze przez Lamborghini z przerażoną teściową[WIDEO]

skok nad lamborghini

Podaj dalej

Znany z niebezpiecznych zabaw samochodami YouTuber wrócił na swój kanał i pokazał nowe wideo z nowiutkim Lamborghini SVJ w roli głównej. Street Speed ​​717 w zeszłym roku dostał wysoką grzywnę za zniszczenie nieruchomości w Pensylwanii (USA). Wszystko za sprawą niebezpiecznych akrobacji, ale wygląda na to, że nie zamierza przestać.

Odebrał nowiutkie Lamborghini i postanowił znów zaryzykować

Jak zobaczysz na wideo na dole, Street Speed ​​717 powrócił wykonywać swoje szalone akrobacje i tym razem wykorzystał swoje nowiutkie Lamborghini Aventador SVJ.

Znany youtuber ostatnio zdewastował nowiutkiego Dodge’a RAM 1500 TRX, a przy okazji zniszczył nieruchomość w Pensylwanii. Wszystko za sprawą szalonych akrobacji, które w sumie kosztowały go 53 000 USD, czyli ponad 213 tys. zł.

Tym razem w roli gwiazdy Creek Stunt występują: czarny TRX i świeży zakup- Lamborghini Aventador SVJ. Wybór nie jest przypadkowy, bo jak zobaczysz widok robi wrażenie. Kultowa wersja włoskiego samochodu ma świetny silnik V12, wygląda obłędnie i kosztuje sporo. Być może dlatego zapadła decyzja o takiej konfiguracji na potrzeby nagrania spektakularnego wideo.

youtuber skacze nad lamborghini

Pędzi ciężkim TRX i skacze nad samochodem wartym ponad 2 miliony złotych

Z jakiegoś powodu widoki, jakie zobaczysz na wideo, są atrakcyjne, a niekiedy wprost zapierają dech. W tym nagraniu podobne odczucia mają pasażerowie czarnego Dodge’a TRX .

Zaledwie kilka tygodni temu Street Speed ​​717, czyli Michael Hyssong, odebrał kluczyki do Lamborghini Aventador SVJ. To kultowa wersja supersamochodu z silnikiem V12, więc z jakiegoś powodu uznał, że dobrym pomysłem będzie Creek Stunt, czyli skok nad Lambo ciężkim TRX.  To chyba właśnie chodzi o widoki.

Aby nagrać to wideo, YouTuber zaparkował Lamborghini między dwoma wzniesieniami z ziemi i zaczął ostro pędzić. W tym momencie poczuliśmy niepokój, który sięgnął zenitu, w miarę jak kolos zbliżał się do Lamborghini. To nic, w porównaniu z tym, co przeżyła jego dziewczyna i przyszła teściowa, którą zaprosił na pokład TRX.

Ta ostatnia zupełnie się nie spodziewała tego, co nastąpi i wpadła w panikę. Jak zobaczysz na nagraniu miała ku temu powód.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News