Znany milioner zaskoczył wszystkich. Samochód za ponad milion złotych dostanie- niania [WIDEO]

Znany milioner zaskoczył wszystkich. Samochód za ponad milion złotych dostanie- niania [WIDEO]

Manny kupuje samochód niani Astona Martina

Podaj dalej

Manny Khoshbin to milioner i wielki pasjonat motoryzacji. Kupuje samochód tak, jakby to był artykuł spożywczy, lecz zanim to zrobi, dobrze to przemyśli. Ostatnim nagraniem zaskoczył wszystkich, bo oglądamy, jak przymierza się do zakupu auta dla niani.

Milioner kupuje kolejny samochód- tym razem nie dla siebie

Samochód to przydatna rzecz, jednym służy jako pomoc w życiu codziennym, u drugich jest częścią sporej kolekcji. Tak jest w przypadku Mannego Khoshibina, który lubi nosić odzież producentów samochodów i jest właścicielem kolekcji aut wartej ponad 33 miliony dolarów.

Czasami lubi nieco prowokować, co widzieliśmy, kiedy odwiedził salon Astona Martina ubrany w koszulkę i czapkę od Bugatti, które uwielbia. Zamówił wówczas Astona Martina Valkyrie Spider i obecnie czeka na dostawę, w związku z tym nie omieszkał o niego zapytać znów odwiedzając salon.

Powód tej wizyty był jednak nieco inny, bo tym razem chce kupić samochód niani.

Manny kupuje samochód niani Astona Martina

Różowy Aston Martin DBX- czy to będzie pasowało?

To niesamowite, kiedy możesz obserwować kulisy i zobaczyć jak obsługuje się klientów VIP w salonach samochodowych. Jak dowiesz się z nagrania, Manny przyjechał do salonu Astona wybierać nowy samochód dla niani swoich dzieci.

To chyba ten moment, w którym nie jeden facet po raz pierwszy w życiu chciał być nianią. Jednocześnie uzmysławia jego fanom jak bardzo ceni swoich pracowników, którzy pełnią ważną i trochę niedocenianą w świecie rolę.

Kobieta do tej pory korzystała z Mercedesa, a obecnie milioner poszukuje dla niej nowego samochodu. To spore wyzwanie, bo musi być różowy i pomieścić sporo pieluch. Taki właśnie znalazł się w salonie Astona Martina.

Manny kupuje samochód niani Astona Martina

Podczas jazdy próbnej Manny nie kryje zdziwienia jak model DBX radzi sobie na drodze. Nie dość, że brzmi jak sportowy samochód, to jego silnik generuje 540 KM. Wybór koloru nie jest przypadkowy, bo różowy to ulubiony kolor córeczki Mannego.

Jeśli śledzisz jego kanał na YouTube, to pewnie zauważyłeś, że ten test jest jedyny, w którym moc i osiągi  dyskwalifikują samochód przed zakupem. Zachwycony prowadzeniem stwierdza, że mógłby sam go używać.

Przed Mannym Khoshbinem trudny dylemat. Z jednej strony Aston Martin DBX jest różowy i pomieści sporo pieluch w bagażniku. Z drugiej strony jeździ jak sportowy samochód i ma 540 KM. My wiemy jedno – niewiele osób kupiłoby niani swojego dziecka jakikolwiek samochód.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News