Zdobycie fanów w sieci to spory wydatek. Właściciel nowiutkiej Tesli skończył pokaz szkodą całkowitą [WIDEO]

Zdobycie fanów w sieci to spory wydatek. Właściciel nowiutkiej Tesli skończył pokaz szkodą całkowitą [WIDEO]

skok tesli szkoda całkowita

Podaj dalej

Chęć zdobycia popularności w sieci sprawia, że część ludzi decyduje się robić dziwne rzeczy tak jak właściciel Tesli Model S. Nagranie z przejazdu, którego efekt przerósł oczekiwania widowni, trafiło do Internetu i zyskało tysiące komentarzy. Tylko czy o taki efekt chodziło?

Lot Tesli po wybiciu ze wzniesienia zakończył się katastrofą

Na kanale YouTube Alexa Choi nagranie lotu Tesli jest prawdziwym hitem. Tym samym wyczyny za kierownicą samochodów elektrycznych wchodzą w kolejną fazę, pomimo tego, że nie należą do najtańszych.

Nagranie zarejestrowano w nocy na jednej z ulic San Francisco, które słynie z ich charakterystycznego ukształtowania. Moment, w którym po wystrzeleniu Tesli w powietrze twardo ląduje na jezdni, zaskoczył wszystkich obserwujących i rejestrujących to wydarzenie.

W Tesli wystrzeliły wszystkie poduszki powietrzne, a spotkanie z twardym gruntem pozbawiło ją wielu części. W efekcie uszkodzeniu uległo mnóstwo elementów, co widać na nagraniu.

Zwłaszcza przednia część samochodu uległa poważnemu uszkodzeniu, co oznacza, że właściciel może spisać ją na straty.

skok tesli szkoda całkowita 2

Samochód wart 150 000 dolarów trafi na śmietnik

Według opisu na filmie wystąpiła świeżo zakupiona Tesla, warta około 150 000 $ (639 000 zł) i jest to najprawdopodobniej Model S Plaid. Na szczęście żadna z osób biorąca udział w tym pouczającym eksperymencie nie ucierpiała na zdrowiu.

„Cieszę się, że nikomu nie ucierpiał. To tylko zabawne, dopóki nie jest. To nie ja prowadziłem. Proszę, nie próbuj tego w domu. To zachowanie, zagraża życiu innych. Każdy z nas ma szczęście, że żyje”- czytamy w opisie filmu.

Być może cała sytuacja miała nawiązać do słynnego nagrania skoku Tesli Model X sprzed lat. Wskazuje na to m.in. wybór miejsca zdarzenia. W przypadku tego nagrania prędkość była znacznie większa, a nagranie zarejestrowano nocą. Każde z nich jednak pozwala wyciągnąć wnioski,  jak niebezpieczne są zabawy tego typu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News