Zdążył wysiąść z auta i donieść pizzę do drzwi. Kiedy się odwrócił, samochód już odjeżdżał. Nigdy tak nie rób!

Zdążył wysiąść z auta i donieść pizzę do drzwi. Kiedy się odwrócił, samochód już odjeżdżał. Nigdy tak nie rób!

ukradł samochód dostawcy pizzy

Podaj dalej

Na temat ostrożności gdy chodzi o nasz samochód i zostawianie kluczyków w stacyjce, wiele się mówi. Powstał nawet specjalny odcinek programu telewizyjnego pt. „Złodzieje”, ale ten kierowca, na bank go nie oglądał. W związku z tym przeszła mu koło nosa kasa i praca. Ciężko być dostawcą pizzy, gdy nie ma czym jej dowieźć.

W sieci opublikowano wideo, nagrane kamerą znajdującą się przy drzwiach wejściowych domu, do którego zamówiono pizzę. W Polsce to nie do pomyślenia, aby zostawiać kluczyki w samochodzie, gdy go opuszczamy. Są jednak kraje, gdzie chyba ludzie wciąż czują się bezpiecznie.

Kierowca wysiadł z pizzą i zostawił uruchomiony samochód

W tej nie łatwej pracy, numerem jeden jest czas. Nikt nie lubi zimnego jedzenia, zwłaszcza zimą. Trudno się zatem dziwić, że nagrany na filmie dostawca, nie tracąc czasu chciał podrzucić towar i jechać dalej. W tym planie zabrakło jednak ostrożności. Chociaż dotarcie pod drzwi z pizzą zajęło mu kilka sekund, tyle samo czasu potrzebował cwaniak by odjechać jego samochodem.

W komentarzach pod video padają sugestie, że działanie mogło być celowe. Zamówienie pizzy pod wybrany adres, mogło być sfingowane jedynie po to, by przejąć samochód. To tłumaczy nagłe pojawienie się człowieka, który wsiada do samochodu dostawcy.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Ten zawód jest jednym z najbardziej niebezpiecznych w USA. My współczujemy, bo to nisko płatne zajęcie, a ten dzień w pracy, kosztował więcej niż miesięczny zarobek w tym fachu. Zakładając, że samochód należał do niego. Zalecamy zawsze zabierać ze sobą kluczyki. Okazja czyni złodzieja.

WCGW leaving your car on while delivering a pizza. from r/Whatcouldgowrong

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News