Zazdrosna żona, szarżowała niczym wściekły nosorożec. Gdy wskoczyła na samochód, w ruch poszła cegła

Zazdrosna żona, szarżowała niczym wściekły nosorożec. Gdy wskoczyła na samochód, w ruch poszła cegła

Podaj dalej

Nie ma nic gorszego niż wściekła kobieta. To nie pierwszy przypadek, gdy ofiarą zemsty na niewiernym mężu pada również samochód. To co tu się wydarzyło, to już jednak gruba przesada.

Nagranie zarejestrowane na jednej z azjatyckich ulic, zarejestrowali świadkowie zdarzenia. Z uwagi na widowiskowość całego zajścia, było ich wielu.

Zazdrosna żona wskoczyła na samochód z cegłą w ręku

Widzieliśmy już wiele akcji zazdrosnych i żądnych zemsty kobiet. Do tej pory były to obelżywe napisy malowane sprayem lub zdewastowane różnymi narzędziami nadwozie. Ta akcja jednak przybrała znacznie większe rozmiary.

Według autora nagrania, wewnątrz samochodu znajdowała się nowa wybranka małżonka. To tłumaczy zaciekłość działań, toczących się na masce samochodu.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Akcja z cegłą to już nie przelewki. W tej sytuacji każde wyjście jest złe. Jazda z kobietą na masce, w każdej chwili mogła skończyć się tragicznie. Z drugiej strony zaciekłość z jaką usiłuje dostać się do środka, to już zadanie dla policji. Samochód w tym starciu do końca trwania nagrania, jest jedyną ofiarą.  Miejmy nadzieję, że tak właśnie pozostało.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News