Zapytali Polaków co sądzą o ideologii LPG. Ropa, benzyna - normalna rodzina, moja butla-moja sprawa [WIDEO]

Zapytali Polaków co sądzą o ideologii LPG. Ropa, benzyna - normalna rodzina, moja butla-moja sprawa [WIDEO]

sonda uliczna LPG

Podaj dalej

Samochody posiadające instalację LPG, stanowią dobrą alternatywę w obliczu drożejących po lockdownie benzynie oraz oleju napędowym. Wielu kierowców zdecydowało się na takie rozwiązanie w swoich samochodach i wydaje się, że uprzedzenia do stosowania takiego rozwiązania są coraz rzadsze. Znany Youtuber zdecydował się przeprowadzić podchwytliwą sondę uliczną na ten temat.

Niby blondynka a jako jedna z nielicznych popiera LPG

Łódzki youtuber zdecydował się na nieco podchwytliwą sondę uliczną, która dotyczyła tego co sądzą Polacy na temat LPG. W związku z tym wielu z nich nie wychwyciło żartu i pokusiło się o zabawne w obliczu poruszanej kwestii wypowiedzi. Nie zabrakło jednak pozytywnego odezwu, a dwie spośród zapytanych osób pokusiły się o refleksje w temacie.

Pod opublikowanym na YouTube materiałem, nie zabrakło pozytywnego odzewu. W związku z tym śmiało można powiedzieć, że w obecnej sytuacji wszystkie paliwa to jedna rodzina. Jak twierdzi jeden z użytkowników serwisu ” mi tam obojętne jaka ideologia LPG, diesel, benzyna czy elektryk …. Byle zapierdzielało”

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News