Zaparkowała diesla w budynku stacji paliw, a potem szarżowała na ludzi niczym wściekły nosorożec. Końcowa akcja z krzesłem wymiata

Zaparkowała diesla w budynku stacji paliw, a potem szarżowała na ludzi niczym wściekły nosorożec. Końcowa akcja z krzesłem wymiata

Podaj dalej

Stacje paliw są często miejscem niecodziennych wyczynów kierowców. Tankowanie diesla czy benzyny, to tylko jeden z elementów jakie rejestrują kamery monitoringu. Kierowcy czasami wpadają na stację benzynową w dosłownym znaczeniu.

Ten film nagrany przez jednego ze świadków tego zdarzenia, ma już kilka lat ale nadal rozśmiesza publikę. Miejscem akcji jest stacja paliw w Nowym Yorku, a bohaterka jest charakterna niczym żona Paździocha z Kiepskich.

Zaparkowała diesla w budynku stacji paliw i ganiała ludzi z krzesłem w dłoni

Niektóre kobiety są jak wulkan, jak wybuchną to nie ma już ratunku. Pozostaje tylko szybko wiać, bo skutki konfrontacji mogą być bolesne. Wiedzą coś o tym pracownicy pewnej stacji paliw, którzy chcieli uwiecznić na nagraniu wyczyn kobiety. Ta najwyraźniej nie chciała się nim chwalić.

Tankowanie diesla, nie skończyło się sukcesem. Ciężko go bowiem znaleźć w budynku stacji paliw. Tą babską porażkę postanowiło skrzętnie wykorzystać i nagrać kilku facetów. Nic tak nie cieszy jak możliwość pokazania w mediach, jakim błędem jest wydawanie prawa jazdy kobietom.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Widok szarżującej niczym nosorożec wściekłej baby i uciekających facetów, która jak na ironię nie chciała być gwiazdą social mediów, to przykład  na to, że praca na stacji paliw nie należy do bezpiecznych. Oprócz krzesła bowiem, można również stracić życie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News