Zaczynają się powroty z Sylwestra. Na zakręcie pojechała prosto

Zaczynają się powroty z Sylwestra. Na zakręcie pojechała prosto

pijana kobieta w samochodzie

Podaj dalej

W sobotę, odnotowano pierwszą nieudaną próbę powrotu z Sylwestra. Niestety kobieta i jej samochód dotarli jedynie do przydrożnego drzewa.

Na ul. Piłsudskiego w Stoczku Łukowskim, skierowano służby ratunkowe. Za kierownicą chevroleta, który za zakręcie pojechał prosto, zasiadała kobieta.

badanie alkomatem
fot. Policja

Samochód zatrzymał się na drzewie

Policjanci usiłując ustalić co poszło nie tak, posłużyli się badaniem z użyciem alkomatu. To wiele wyjaśniło. Winą za zaistniałą sytuację, nie można obarczać przydrożnego drzewa.

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

W związku z tym, że na alkomacie pojawił się wynik 2,5 promila, należy cieszyć się, że drzewo przyjęło ją w swojej łaskawości, oszczędzając nieszczęścia przechodniom lub innym kierowcom.

samochód na drzewie
fot. Lublin 112

Za szybko, za wściekle

Według ustaleń policji, pijana 48-latka jechała z nadmierną prędkością. W rezultacie nie zmieściła się w zakręcie. Za próbę generalną przed Sylwestrem otrzymała wysoką grzywnę, a ponadto  w perspektywie ma dwie imprezy noworoczne za kratami.

Miejmy nadzieję, że perspektywa zapłaty 5 tysięcy i wystąpienia przed sądem odstraszy naśladowców i w rezultacie po flaszce postanowią nie wsiadać za kierownicę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News