Wyjazd z parkingu zweryfikował seksowną brunetkę. Takiej akcji z przeciskaniem Audi obok szlabanu, nikt się nie spodziewał

Wyjazd z parkingu zweryfikował seksowną brunetkę. Takiej akcji z przeciskaniem Audi obok szlabanu, nikt się nie spodziewał

Podaj dalej

Widzieliśmy już wiele, jeśli chodzi o popisy kobiet za kierownicą.  Brunetka w Audi, jest przykładem tego, że pokłady możliwości są niewyczerpane. To co tu się wydarzyło, jest po prostu niewiarygodne.

Wyjątkową operację wyjazdu z parkingu, nagrał telefonem mieszkaniec Belgradu. Doceniamy jego trud, bo stojąc w oknie poświęcił na to ponad dwie cenne minuty życia. Kobieta albo jest brytyjską turystką albo prawo jazdy znalazła w chipsach.

Otworzyła bramę, wyjęła pachołek i zaatakowała swoim Audi szlaban

Wyjazd z tego parkingu był  bajecznie prosty. Jak widać na poniższym nagraniu, nie wszystkich to zadowala. Brunetka w Audi postanowiła bowiem, wydostać się na ulicę przez zamknięty szlaban. W tym celu otworzyła bramę, odstawiła pachołek i usiłowała wyjechać omijając zaporę.

W którą stronę by nie patrzeć, nic nie tłumaczy jakim cudem wpadła na ten głupi pomysł. Nie wiadomo jakby się skończyła kolejna próba wciśnięcia auta, pomiędzy szlaban a słupki gdyby nie litościwy spacerowicz z psem. Moment w którym kobieta odkrywa bolesną prawdę, zasługuje na fanfary.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Być może jest jedną z tych, które zawsze próbują wymknąć się bez płacenia rachunku i nie zdawała sobie sprawy, że brama jest po prostu otwarta. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że gdyby kobieta nieco zmieniła kąt najazdu to jej plan by się powiódł.

She’s not particularly bright from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News