Wybrał nie ten instrybutor i zamiast diesla ukradł benzynę. Audi tez było kradzione i zdechło mu na skrzyżowaniu

Wybrał nie ten instrybutor i zamiast diesla ukradł benzynę. Audi tez było kradzione i zdechło mu na skrzyżowaniu

Podaj dalej

W piątek późnym wieczorem, dyżurny policji  w Augustowie otrzymał zgłoszenie, iż kierowca Audi ukradł paliwo ze stacji  benzynowej. Jak się później okazało zamiast diesla zatankował  benzynę.

Pracownicy stacji paliw poinformowali funkcjonariuszy,  o wizycie Audi na litewskich numerach. Kierowca zatankował samochód na kwotę blisko  300 złotych i odjechał.  Instant karma dopadła go już na skrzyżowaniu.

Znaleźli Audi, nie znaleźli kierowcy

Patrol policji zauważył opisany samochód  zaparkowany w pobliżu stacji i skrzyżowania.  Audi było otwarte, a w po kierowcy nie było śladu. Zagrażający bezpieczeństwu w ruchu drogowym samochód, policjanci odholowali na  parking strzeżony.

Dwie godziny później funkcjonariusze trafili na trop zbiega. Informacja jaką otrzymali, dotyczyła awanturnika na kolejnej ze stacji paliw w mieście. Dzięki nagraniom z monitoringu, policjanci rozpoznali  amatora darmowego tankowania.

kierowca Audi ukradł paliwo
KMP Augustów

Ukradł paliwo do kradzionego auta

Sprawa się rypła, gdy okazało się, że awanturujący się Litwin zalał paliwo do skradzionego auta. 30-letni kierowca przyznał, że porzucił samochód, bo silnik odmówił współpracy. Nic dziwnego skoro zamiast diesla, zatankował benzynę.

Wściekły mężczyzna za awanturowanie się, miotanie łaciną podwórkową, kradzież paliwa i samochodu może liczyć na 5 lat wakacji w więzieniu, gdzie będzie mógł podszlifować znajomość języka polskiego.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News