Wsiadł do swojej Corvetty i uruchomił silnik. Samochód wyświetlił mu logo znanej luksusowej marki [WIDEO]

Wsiadł do swojej Corvetty i uruchomił silnik. Samochód wyświetlił mu logo znanej luksusowej marki [WIDEO]

Samochód wyświetla inne logo

Podaj dalej

Po premierze Chevroleta Corvette Stingray C8 pojawiły się plotki, że Cadillac też chce mieć własny sportowy samochód. Dziś wiadomo, że do tego nie dojdzie ale jak się okazuje, na  świecie jest co najmniej jedna Corvette C8, która chciałaby być Cadillac’kiem. Właściciel samochodu  prowadzi swój kanał na portalu YouTube, gdzie demonstruje to niezwykłość swojego czerwonego egzemplarza.

Sportowy samochód przechodzi kryzys tożsamości

Jak informuje na nagraniu  właściciel  auta,  system informacyjno-rozrywkowy w jego Corvette zwariował, gdy robił zakupy w sklepie. Kiedy wrócił do samochodu, czekała go niespodzianka. Wszystkie ustawienia zostały usunięte, a na powitanie samochód dumnie zaprezentował logo Cadillaca. Na dowód tego, że to nie jednorazowy wybryk,  ponownie zgasił i uruchomił samochód.

Jak się okazuje to nie jedyny problem z jakim boryka się właściciel czerwonego sportowego auta. Wcześniej samochód widział jak bagażnik unosi się podczas jazdy, co sygnalizował na wyświetlaczu.  General Motors rozwiązało ten problem poprzez bezprzewodową aktualizację.

O co chodzi z wyświetlaniem logo Cadillaca jeszcze nie wiadomo. Najprawdopodobniej aktualizacja oprogramowania, poszła nie tak jak powinna. W związku z tym, właściciela czeka ponowny kontakt z producentem w celu naprawy usterki oprogramowania. Patrząc na marki należące do General Motors, jeszcze sporo może się wydarzyć na ekranie powitalnym Corvette.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News