Wściekła baba postanowiła dokonać zemsty. Samochód wpadł jak tornado i zdemolował wnętrze

Wściekła baba postanowiła dokonać zemsty. Samochód wpadł jak tornado i zdemolował wnętrze

Podaj dalej

Sklepy padają częstym łupem amatorów drive-thrue wpadających do środka. Rzadko się jednak zdarza by samochód służył za narzędzie zemsty, a kierowca z takim upodobaniem siał zniszczenie. Akcja zwykle ogranicza się do widowiskowego wjazdu przez drzwi lub okno wystawowe.

Sieć sklepów e-mart to największy sprzedawca detaliczny w Korei Południowej. Zatrudnia ponad 25 tysięcy pracowników i w asortymencie oferuje wszystko co nasza rodzima Żabka, a nawet więcej. Obie sieci na razie odróżnia jeszcze jeden fakt. Żaden kierowca nie wpadł na pomysł by w ramach reklamacji, demolować sklep samochodem.

Hyundai Genesis to porządna fura, a zaliczył niezłą jazdę

Wściekła kobieta wpadła z odwiedzianmi do sklepu, w którym zwykle robi zakupy. Atak nastąpił od strony wejścia i nie zakończył się jedynie na samym taranowaniu wjazdu. To co się tam później rozegrało, to istna demolka.

Właścicielka Hyundai’a Genesis, krok po kroku realizowała swój morderczy plan względem właściciela sklepu. Na początek poszły regały przy wejściu, a po chwili całe wnętrze sklepu zostało sprowadzone do parteru.

samochód zdemolowal sklep

Samochód posłużył za narzędzie zemsty

Jak  donoszą internauci w innym filmie z tej akcji, powodem totalnej destrukcji był zaginiony rysunek. Sieć organizowała konkurs plastyczny, w którym chciała wziąć udział córka krewkiej kobiety. Jak się okazało, personel sklepu dzieło zgubił.

Moment w którym policja, wyciąga z samochodu kobietę i prowadzi do policyjnego wozu, to chwila z której chciała skorzystać poszkodowana właścicielka sklepu. W rezultacie kiedy ją mija, generuje zgrabny cios w szczękę klientki, który zablokował policjant.

Reasumując współczujemy nauczycielom tego dziecka. Wywiadówki z udziałem tej pani muszą być emocjonujące. W związku z całym zajściem, to chyba ostatni konkurs sieciówki. Kochająca mama, może obecnie podziwiać sztukę córki jedynie w celi.

 

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News