Właściciele Tesli uratowali życie kierowcy BMW. Mieli tylko kilka sekund [WIDEO]

Właściciele Tesli uratowali życie kierowcy BMW. Mieli tylko kilka sekund [WIDEO]

Właściciele Tesli na ratunek BMW

Podaj dalej

Kiedy w USA trwa śledztwo w sprawie pożarów Tesli, właściciele Modelu Y mieli okazję zobaczyć jak płonie samochód z silnikiem benzynowym. Gdyby nie ich szybka reakcja ta historia miałaby tragiczny finał.

Właściciele Tesli Model Y zauważyli to w samą porę

Na drogach szybkiego ruchu dochodzi do różnych zdarzeń, kiedy o ich szczęśliwym finale decydują jedynie sekundy. Tyle bowiem wystarczy by wytyczyć granicę między życiem i śmiercią.
Do grona szczęśliwców można zapisać kierowcę białego BMW X1, który miał szczęście podróżować tą samą trasą co właściciele Tesli Model Y.

Kierowca SUV-a zmierzał autostradą w New Yersey (USA), kiedy jadąca za nim Teslą rodzina zauważyła, cos niepokojącego. Spod auta bowiem  zaczął się wydobywać czarny dym. Gdy samochód skręcił w prawo okazało się, że sytuacja jest gorsza niż się wydawało. Podwozie BMW X1 zaczęło płonąć.

Kierowca BMW X1 uratowany przez wlascicieli Tesli
YouTube: Wham Baam

Podejrzewana o pożary elektryczna Tesla w akcji ratowniczej BMW

Kierowca BMW z płonącym podwoziem niczego się nie podejrzewał i szybko zaczął się oddalać. Tymczasem podróżująca Teslą rodzina postanowiła ratować kierowcę z opresji i ruszyła w pogoń za benzynowym BMW X1.

Krzycząc, ostrzegli mężczyznę w BMW, o tym, że jego samochód się pali. Kierowca X1 natychmiast się zatrzymał i wysiadł. Kilka sekund później całe BMW X1 stało już w płomieniach, po czym dosłownie eksplodowało. Na szczęście kierowca X1 podróżował sam w związku z tym, stracił jedynie swoje rzeczy.

Jak zauważysz, oglądając nagranie z kanału Wham Baam Teslacam, kierowca BMW X1 był niezwykle wdzięczny właścicielom Tesli za uratowanie mu życia.

To niezwykły incydent. Zwłaszcza, że uchwycony na nagraniu pożar to jeden z około setek tysięcy pożarów pojazdów co roku zgłaszanych w USA.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News