Wjechał Citroenem na rynek, siejąc postrach wśród ludzi. Jedno epickie kopnięcie Liu Kanga, zatrzymało samochód [WIDEO]

Wjechał Citroenem na rynek, siejąc postrach wśród ludzi. Jedno epickie kopnięcie Liu Kanga, zatrzymało samochód [WIDEO]

Podaj dalej

Dziś w Albanii odbywają się wybory parlamentarne. W trakcie transmisji telewizyjnej w Tiranie, na plac Skanderbeg wjechał rozpędzony samochód. Citroen miał wyraźne uszkodzenia a kierowca  zachowywał się w sposób zagrażający mieszkańcom. Próby powstrzymania go przed dalszą jazdą, kończyły się niepowodzeniem dopóki do akcji nie wszedł ten mężczyzna.

kierowca po narkotykach

Skoczył niczym ninja w uciekający samochód

Regionalna stacja ABC  relacjonowała dzisiejsze wybory na żywo z placu  Skanderbeg, w Tiranie. W pewnym momencie do akcji wkroczył bohater drugiego planu. Wszyscy z niepokojem obserwowali rozbitego Citroena, który pojawił się na placu i zaczął siać postrach wśród mieszkańców.

Niektórzy z nich ruszyli w kierunku samochodu, usiłując wyciągnąć kluczyki a tym samym zatrzymać samochód i kierowcę. Niestety bezskutecznie, aż do momentu gdy do akcji wkroczył a w zasadzie wskoczył  bohatersko mężczyzna. Skok godny zawodowego ninja zakończył niebezpieczną jazdę, a mężczyzna stał się bohaterem w mediach.

W wywiadzie powiedział, że ma 21 lat i  uprawia sport. Widząc szalejącego wśród ludzi Citroena pomyślał, że chciał zabić pieszych i próbował szybko zareagować, aby go zatrzymać. Gdyby nie ta widowiskowa interwencja, nie wiadomo jaki byłby finał.

Jak informują dziennikarze zatrzymany 32-latek oświadczył,  że wyszedł na głosowanie i przechodził obok parku, gdzie kupił  narkotyki, którymi się uraczył. Jazda po narkotykach została zakwalifikowana jako usiłowanie zabójstwa i znajdzie swój finał za kratkami.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News