Wiesz ile kosztuje wymiana oleju w Bugatti Veyron? Właściciel też był w szoku, więc zrobił to sam [WIDEO]

Wiesz ile kosztuje wymiana oleju w Bugatti Veyron? Właściciel też był w szoku, więc zrobił to sam [WIDEO]

Bugatti Veyron

Podaj dalej

Właściciel Royalty Exotic Cars nie należy do najbiedniejszych. W jego flocie znajdziecie mnóstwo drogich egzotyków, na przykład Ferrari, Lamborghini i Bugatti. Serwis tych samochodów jest tak samo legendarny, jak ceny ich zakupu. Chodzi tu nie tylko o zakup podzespołów ale o konstrukcję. Czasami trzeba rozebrać pół samochodu. Wydaje się, że przy tak dochodowym interesie nikogo takie koszty nie są w stanie przerazić, tymczasem możesz się zdziwić.

Cena za wymianę oleju w Bugatti Veyron zwaliła go z nóg

Właściciel Bugatti Veyron, nowego nabytu w stajni Royalty Exotic Cars, musiał wymienić w egzotyku olej. Jak poinformował w zamieszczonym na kanale YouTube nagraniu, koszt 21 tys. dolarów za tę przyjemność, nieco go zirytował. W polskiej walucie to koszt blisko 80 tysięcy złotych. Mnóstwo komentujących powie, że skoro kupił taki samochód, to serwis nie powinien go dziwić.

Jak doświadczenie pokazuje, właściciele egzotyków nie trwonią pieniędzy tam, gdzie mogą je zaoszczędzić. W związku z tym Bugatti Veyron od Mansory, trafił do profesjonalnego warsztatu, gdzie właściciel samodzielnie podjął się tego zadania. Jak mu to wyszło? Sprawdź sam

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News