Wielka draka w chińskiej dzielnicy! Skośnooki cwaniak z baseballem, szybko pożałował zamachu na kierowcę Audi

Wielka draka w chińskiej dzielnicy! Skośnooki cwaniak z baseballem, szybko pożałował zamachu na kierowcę Audi

Podaj dalej

Problemy Kevina samego w Nowym Jorku, to pikuś. Okazuje się, że w tym mieście walki o miejsce parkingowe przybierają znamiona walki wręcz. Kierowca Audi coś o tym wie.

Nagranie porządnej rozpierduchy z użyciem kija baseballowego sugerują, że przestępczość w Nowym Jorku wynika również z małej ilości dostępnych miejsc parkingowych. Jak piszą w komentarzach internauci, problem jest poważny a film bynajmniej nie jest zmyślony.

Rozbita lampa w Audi kosztowała Chińczyka ostrą  jazdę na masce

Do scen walki o miejsca parkingowe w dzielnicy Flushing podobno dochodzi codziennie. Jak piszą mieszkańcy, taka sytuacja jednak do tej pory się nie wydarzyła.

Dwóch panów nie mogło dojść w tej sprawie, do porozumienia. Najpierw zaliczyli bezpośrednią konfrontację słowną a później w ruch poszły pięści i dostępne popularne narzędzia.  Nikt z obserwujących sytuację, w tym autor nagrania, nie spodziewał się, że sprawy zajdą tak daleko.  W momencie, w którym skośnooki cwaniak na odchodne zostawia pamiątkę na lampie Audi, uruchamia lawinę tragicznych zdarzeń.

Obaj panowie są bez wątpienia idiotami, ale tylko jeden z nich po tej konfrontacji stał się przestępcą. Pytanie, czy warto było ?

Who is the idiot? from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News