Wiedział ile kosztuje Lamborghini Sian a i tak postanowił je mieć. Spadniesz z krzesła jak to zobaczysz [WIDEO]

Wiedział ile kosztuje Lamborghini Sian a i tak postanowił je mieć. Spadniesz z krzesła jak to zobaczysz [WIDEO]

lamborghini-sian

Podaj dalej

Lamborghini Sian, to pierwszy super sportowy samochód, napędzany silnikiem V12 w technologii hybrydowej. Wygląda obłędnie, ma obłędną moc ponad 800 koni mechanicznych i taką samą cenę. Za najmocniejszego w historii marki roadstera, z limitowanej edycji 19 sztuk, należy wyłożyć około 14 milionów złotych. Jak to się mówi, nie ma rzeczy niemożliwych, więc za chwilę zobaczysz kolejny wyjątkowy egzemplarz egzotyka.

Wiedział ile kosztuje Lamborghini Sian, więc postanowił je sobie…wystrugać

Każdy z nas był dzieckiem i marzył o super samochodach, a na podwórku czasami toczył bójki o jeździki zabawki. Co by się działo gdybyś w wieku przedszkolnym wytoczył takie coś na plac zabaw, strach pomyśleć.

Ręcznie rzeźbione przez 65 dni z dbałością o detale, Lamborghini Sian to totalne arcydzieło. Ta kunsztowna jeżdżąca zabawka, robi wrażenie nie tylko na dzieciach.

Na kanale YouTube ND-Woodworking Art, znajdziesz ich więcej. Ten niesamowicie zdolny mężczyzna ma na swoim koncie również Bugatti Chiron i BMW 328 Hommage.

Gdyby się nad tym zastanowić, hybrydowy Sian najlepiej pasuje do rzeźbionej wersji. W końcu to pierwsza hybryda Lamborghini, jej superkondensatory i akumulator litowo-jonowy doskonale pasuje tematycznie do tej elektrycznej zabawki.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News