Widziałeś, jak kierowcy Tesli otwierają zamrożone drzwi zimą? Metoda na jaskiniowca może szokować [WIDEO]

Widziałeś, jak kierowcy Tesli otwierają zamrożone drzwi zimą? Metoda na jaskiniowca może szokować [WIDEO]

jak kierowcy tesli otwieraja zamarzniete drzwi

Podaj dalej

W niektórych modelach Tesli nie ma standardowych klamek, które pociągasz, by otworzyć drzwi. Ich właściciele rzekomo korzystają w ten sposób na lepszej aerodynamice, ale zimą mają problem by wsiąść do samochodu. Jak więc sobie radzą?

Właściciele Tesli Model 3 i Model Y dzielą się skutecznymi metodami na otwarcie samochodu

W dwóch modelach Tesli producent udoskonalił ważny element nadwozia, jakim są klamki. Zamiast pociągania ich i otwarcia samochodu, kierowcy używają schowanego w drzwiach uchwytu. Wygląda to bardziej elegancko i poprawia aerodynamikę, ale zimą generuje problemy.

Co robią kierowcy Tesli Model 3 i Model Y, aby odblokować drzwi, gdy zamarzną? Producent w instrukcji sugeruje użycie siły odpowiadającej tej, z jaką ​​„pukasz do drzwi wejściowych sąsiada”. To ma pozwolić uniknąć wgnieceń w drzwiach Tesli. Co w praktyce stosują kierowcy?

Kiedy nie możesz otworzyć samochodu- dobrze jest odkryć w sobie jaskiniowca

Coś, co działa przez wiele lat, nie zawsze wymaga poprawek i ulepszeń, o czym zapomniał amerykański producent. Klamki ukryte w drzwiach samochodu są łatwe w obsłudze pod warunkiem, że nie zamarzną. Bez dźwigni ciężko samochód otworzyć.

Kierowcy Tesli Model 3 i Model Y ręcznie otwierają klamki ukryte w drzwiach i na pewno bardzo chcieliby to zmienić. To rozwiązanie w przypadku ujemnych temperatur na zewnętrz sprawia, że dostanie się do wnętrza samochodu, jest niemalże niemożliwe. Kierowcy wówczas sięgają po jedną ze sprawdzonych metod, które zaprezentowali na Twitterze.

Mówiąc najprościej, najlepszą metodą jest to by jej po prostu przyłożyć. Brutalna technika dotarcia do wnętrza Tesli, nie przypomina pukania do drzwi sąsiada, a raczej wejście jaskiniowca.

Gdybyś miał ocenić kierowców, za kreatywność na pewno spodoba ci się powyższe rozwiązanie. Jest to prawdopodobnie najbardziej widowiskowy sposób wśród rekomendacji właścicieli Tesli bez tradycyjnych klamek.

W związku z tym, że potrzeba jest matką wynalazku, na Amazonie można kupić gadżet, który rozwiązuje problem właścicieli Modelu 3 i Modelu Y. Wystarczy zainwestować 45 dolarów, by nie silić się na kreatywność.

Tesla opublikowała spektakularne nagranie. Prezentuje kolejny powód, dla którego warto ją kupić [WIDEO]

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News