Wideo rejestruje moment grozy. Nagły atak kierowcy diesla skutkował tragedią

Wideo rejestruje moment grozy. Nagły atak kierowcy diesla skutkował tragedią

atak kierowcy diesla

Podaj dalej

W starciu z ciężarówkami, inni mniejsi gabarytowo użytkownicy dróg są zdani na porażkę. Wystarczy chwila nieuwagi i kierowca wielkiego diesla może liczyć się z poważnymi następstwami. Ujście z życiem z takiego spotkania, to rzadkość.

Najmniejsze szanse przeżycia spotkania z ciężarówką, mają motocykliści i rowerzyści. Bezpośredni kontakt kończy się śmiercią.

Nagły atak kierowcy diesla, mógł skończyć się tragicznie

Nagranie z ulicy przez pierwsze sekundy wygląda znajomo. Samochody w korku, powoli poruszają się do przodu. Od czasu do czasu, lawirują obok nich wyprzedzający motocykliści. Dzień jak codzień na drodze w wielkim mieście.

W 11 sekundzie sytuacja na filmie zmienia się diametralnie. Kierowca osobówki, może zaliczyć ten dzień do szczęśliwych. W momencie gdy na milimetry mija go rozpędzona ciężarówka, musiał mieć pełne portki.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

O szczęściu może mówić motocyklista, po którym kierowca diesla dosłownie przejeżdża. Tym razem, skończyło się na jedynie na wielu złamaniach. W związku z tym, całe nagranie można załączyć do cyklu nagrań, w których ludzie oszukują swoje przeznaczenie. Sunący bezwładnie wielki diesel, to nie jest przepis na happy end.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News