Warszawski kierowca autobusu wziął się za szmaty z kierownikiem Jaguara. Następny przystanek to MMA? [WIDEO]

Warszawski kierowca autobusu wziął się za szmaty z kierownikiem Jaguara. Następny przystanek to MMA? [WIDEO]

Podaj dalej

O warszawskich kierowcach autobusów, już kilkukrotnie było głośno za sprawą tragicznych wypadków. Tym razem kierowca MZA postanowił się sprawdzić w roli niedoszłego zawodnika MMA, a to wszystko na oczach pasażerów.

Sony nie wyda spin-offa Uncharted? Co stanęło na przeszkodzie?

Nagranie z bójki kierowcy warszawskiego autobusu, z kierowcą Jaguara, trafiło na kanał Stop Cham. Popis rękoczynów dwóch  mężczyzn, zarejestrowała kamera w innym samochodzie.

Kiedy kierowca pukał w szybę Jaguara, spodziewał się Dawida a wysiadł Goliat

Na udostępnionym filmie widać, jak kierowca autobusu, gestykuluje i trzaska drzwiami stojącego Jaguara, z którego wysiada wściekły rosły facet. Po wymianie zdań i uprzejmości, dochodzi do wyjścia na solo. Na szczęście panowie postanowili przenieść się z argumentami na pobliski trawnik.

Sceny jakie tam się  rozegrały przyciągnęły uwagę kierowców. Jeden z nich wraz z pasażerem, wysiedli z Volkswagena Golfa by rozdzielić zawodników. Jaki był powód  tej awantury  i zapasów na trawniku, nie wiadomo.

Rzecznik warszawskiego MZA, nie był tym występem zachwycony. Trudno się dziwić, bo stawia to firmę w niekorzystnym świetle. Decyzja o losie kierowcy autobusu  miała zapaść po tym, jak  wypłyną jego wyjaśnienia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News