W trakcie jazdy próbnej pożyczonym BMW, postanowił napaść na bank. Tą ofertą zakupu zaskoczył dealera, jak diesel na mrozie

W trakcie jazdy próbnej pożyczonym BMW, postanowił napaść na bank. Tą ofertą zakupu zaskoczył dealera, jak diesel na mrozie

obrabowal bank by kupic bmw

Podaj dalej

Nie lada fantazją wykazał się mieszkaniec z Teksasu, który pojechał wypożyczonym BMW skoczyć na bank, zanim przyszedł je kupić. Jazda próbna, doprowadziła mężczyznę do desperackiego czynu.

Niejaki Eric Dion Warren z Lubbock w Teksasie został skazany we wtorek na 20 lat więzienia, za swoją miłość do BMW. Od momentu nieudanej transakcji minęło sporo czasu, bo incydent miał miejsce  7 czerwca 2019 r.

Kasą z napadu, przyjechał zapłacić za pożyczone BMW

Eric Dion Warren wypożyczył samochód w salonie w mieście Lubbock (Teksas, USA). Następnie zrobił sobie nim krajoznawczą wycieczkę do banku, po odrobinę gotówki.

Z pomocą gadżetu przypominającego prawdziwy pistolet i kartki  o treści „Chcę 10 tys. dolarów w banknotach 50. I 100-dolarowych. Masz minutę, albo cię zabiję”, wrócił do salonu bogatszy i kilka tysięcy dolarów. Tam przekazał dealerowi zaliczkę w wysokości 3 tys. dolarów i poprosił o sprzedaż auta.

BMW

Następna okazja dopiero za 20 lat

Pech chciał, że tablice rejestracyjne i zapisane numery banknotów spaliły ten plan już na starcie. Podczas finalizacji transakcji, pracownik salonu odebrał telefon, z informacją o napadzie na bank z udziałem BMW dealera.

Policjanci  szybko dopadli rabusia i przejęli od niego ponad 5 tys. dolarów i pistolet śrutowy. Marzenia o BMW kosztowały go 20 lat więzienia. W związku z tym ma sporo czasu na przemyślenia, czy było warto.

Zapłacił za BMW kasą z napadu
autojosh.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News