W Mercedesie z wypożyczalni, nawalił łącznik między kierownicą, a pedałami. Samochód ostro wygrzmocił w barierę

W Mercedesie z wypożyczalni, nawalił łącznik między kierownicą, a pedałami. Samochód ostro wygrzmocił w barierę

Podaj dalej

Jak mawia Jeremy Clarkson, najszybszy samochód to ten z wypożyczalni. Po raz kolejny klient Panek Car Sharing postanowił sprawdzić, czy to prawda. Niestety w teście po raz kolejny zawiódł zawiódł łącznik pomiędzy kierownicą, a pedałami.

Do dewastacji Mercedesa doszło w  poniedziałkowa noc w Grudziądzu. Jak informowali internauci, samochód był widziany późnym wieczorem, na ulicach miasta, kiedy z nadmierną prędkością mknął przez rondo Lotników, ledwo się w nim mieszcząc.

Samochód z ogromną siłą wbił się w barierę

Do wypadku doszło na ulicy Hallera, tuż po północy. Kierowca Mercedesa GLA poruszał się w kierunku os. Lotnisko, i tuż za skrzyżowaniem stracił panowanie nad samochodem. Auto zjechało z drogi i z ogromną siłą wbiło się w barierę ochronną.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Na skutek zderzenia zniszczeniu uległ Mercedes i  barierki. Jeden z ich elementów wbił się w przód samochodu. Aby oddzielić auto od metalowych barierek, strażacy użyli piły tarczowej.

Samochodem oprócz kierowcy, podróżował pasażer, który trafił do szpitala. Na czas nocnej akcji,  jezdnia w kierunku osiedla Lotniska była całkowicie zablokowana.

Samochód wbił się w barierę
Panek Car Sharing, Mercedes rozbity w Grudziądzu

Kto za to zapłaci?

W przypadku gdy kierowca jest trzeźwy, będzie to ubezpieczyciel. Jak mówi reklama na stronie wypożyczalni, Mercedes GLA posiada system, który każdą jazdę czyni bezpieczną i wyjątkową. Wypada dopisać, że to wszystko zadziała pod warunkiem, że za kierownicą siedzi myślący kierowca.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Zniesienie odpowiedzialności za szkody, to jazda bez stresu ale w pakiecie nie oferuje nieśmiertelności.

Wnętrze rozbitego Mercedesa

 

Kierowca rozbił samochód z wypożyczalni
Zdjęcie : Grudziądz365

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News